Posledný veľký projekt Steva Jobsa - iPhone 5

Zosnulý zakladateľ Apple zrejme pracoval na novom iPhone, ktorý má byť "veľkou zmenou".

Po nedávnej smrti otca a kormidelníka spoločnosti Apple sa mnohí pýtali, aký bude osud spoločnosti v ére bez jej vizionára. Objavili sa špekulácie, že Steve zanechal po sebe plány na najbližšie štyri roky, ich súčasťou by podľa analytikov mal byť aj nový iPhone.

iPhone 4S

Práve smartfón, ktorý na budúci rok nahradí iPhone 4S mal byť posledným veľkým projektom, na ktorom sa Steve Jobs podieľal od prvého konceptu až po finálny dizajn. Aj preto by sa mal iPhone 5 stať "kultovou klasikou", ako hovorí Ashok Kumar, analytik zo spoločnosti Rodman & Renshaw. Predpovedá rovnaké rozmery, no väčší displej a podporu LTE (4G).

Cnet spomína svoj ďalší zdroj, podľa ktorého je nový iPhone veľmi veľkým projektom, ktorému Steve venoval všetok svoj čas. Má sa jednať o kompletné prepracovanie celého zariadenia. Očakávať teda môžeme opäť zaujímavé novinky, na rozdiel od iPhone 4S, ktorý je len lepšie vybavenou štvorkou.

Komentáre (9)
16cmfan
"Predpovedá rovnaké rozmery, no väčší displej". No som zvedavý, kam až zájdu. Trošku to preháňajú s banánovým vydávaním na každý rok, ale svojich spotrebiteľov si jabko nájde, tak asi je to O.K.
snap
Presne od hrany po hranu
like
Apple svojich spotrebitelov samozrejme ma, ale nie tu na Slovensku ;)
bliss
By si sa čudoval ;)
Michal Bajánek
co dodat :D
Michal Bajánek
tomuto sa vravi predat telefon a este nie je ani len na svete. zas jeden zo super marketingovych tahov. Nemusim moc iPhony ale marketing robia najlepsi na svete
like
Praveze dobre veci sa predavaju lahko :)
Ethos
Us sa tesim na iP5
MONICAMalone26
There are many drafts available for accepting an education these days,you can buy term papers or buy research paper which is intereating news for those who have not yet directed. sincerely, essays writing is not an easy product so try make right declaration between making on yor own or to buy essays about this good topic. Maybe you need help with unique scrutiny , maybe you want help in producing a fresh hand on a case that is vast and not an easy.
Pridať nový komentár
TOPlist