EN

Posledný týždeň, obmedzené množstvo! Získajte doživotný Office 2021 len za 25,11€ a originálny Windows 10 už za 6,11 € počas výpredaja Double 11!

Najlepší čas na získanie originálneho operačného systému Windows a balíka Office na Godeal24’s Double 11 Sales. Ide o obrovskú akciu s obrovskými zľavami na všetok populárny počítačový softvér. Čo je to Double 11? Double 11 nie je len jeden deň, ale veľmi populárny festival online nakupovania, ktorý vznikol v Číne a je obdobou nákupného festivalu Black Friday. Mnoho ľudí bude nakupovať počas Double 11, čo vám pomôže ušetriť veľa peňazí. Výpredaje 11.11 na Godeal24 vám tiež môžu pomôcť ušetriť až 90 % alebo viac!Najnovší balík Office 2021 teraz stojí len 25,11 €, čo je viac ako 90 % úspora v porovnaní s oficiálnou cenou spoločnosti Microsoft, ktorá je 439,99 USD. Pri kúpe viacerých balíkov Office 2021 už za 13,22 €! Ak vám nové funkcie balíka Office 2021 veľa nehovoria, veľmi dobrou voľbou je aj Office 2019. Office 2019 stojí len 23,11 €! Godeal24 je veľmi bezpečná platforma na predaj softvéru, stačí si kúpiť licenčný aktivačný kľúč od Godeal24 a potom si ho stiahnuť z oficiálnej webovej stránky softvéru a aktivovať ho pomocou aktivačného kódu, takže softvér, ktorý používate, je 100% bezpečný a originálny! Počas inštalácie a používania poskytuje spoločnosť Godeal24 nepretržitú technickú podporu a sľubuje doživotný popredajný servis! Zdieľajte túto ponuku s rodinou a priateľmi!” Ak potrebujete kúpiť operačný systém Windows a kancelársky balík MS Office vo veľkom, pozrite si “Business Wholesale” kampaň pre ešte väčšiu úsporu!

Obmedzené množstvo! Originálny MS Office 2021 od25,11€


Windows 10 a Windows 11 za najlepšiu cenu: Nízka cena až 6,11 USD na PC


62% zľava z balíkov a viac MS Office (kód kupónu”SGO62“)


Godeal24 je predajca licencií Microsoft a hlavného softvéru na zabezpečeie IT, ktorý vám umožní zakúpiť si operačný systém Windows a kancelársky balík MS Office za zvýhodnené ceny, ako aj užitočné počítačové nástroje, napríklad sériu IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé ďalšie. Ušetrite až 90 %! Licencie sú 100 % originálne a autentické. Godeal24 pozná “históriu” každej predávanej licencie a používatelia ich môžu bez problémov používať. Z tohto dôvodu sú licencie, ktoré možno zakúpiť na Godeal24, “doživotné”, t. j. možno ich používať bez obmedzenia: operačný systém bude aktualizovaný a podporovaný spoločnosťou Microsoft počas celej doby jeho životnosti.

Ako zaplatiť?

➢ Prejdite na stránku s pokladňou, pokračujte ako hosť (alebo si vytvorte účet) a potom vyplňte “Billing Information”.

➢ Prosím, vyberte “CWALLETCO” v tomto kroku kliknite na “Continue”.

➢ Skontrolujte svoju objednávku a kliknite na “Place Order”.

➢ Potom sa zobrazí táto stránka, kliknite na “Choose payment methods”.

➢ Nakoniec môžete na dokončenie platby použiť službu PayPal.

Spoľahlivosť spoločnosti Godeal24 sa plne odráža v jej dobrej povesti na internete a v mnohých pozitívnych recenziách na TrustPilot, kde je spoločnosť v 98 % recenzií hodnotená ako “vynikajúca a skvelá”. Je to vďaka kvalite nakupovania a mnohým výhodám, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Spoločnosť Godeal24 sľubuje, že ponúka nepretržitú profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete používať bez problémov! Kontaktujte spoločnosť Godeal24: service@godeal24.com.

Pridať nový komentár
TOPlist