Pohyblivé smajlíky Animoji prichádzajú aj na Android

, Autor: Martin Klokner

Mnohí z nás si pamätajú na vtipnú scénku pri predstavovaní aktuálnej vlajkovej lodi kalifornskej spoločnosti Apple – iPhone X.

Práve tu uzreli svetlo sveta Animoji, teda animované smajlíky. Teraz prichádzajú aj na operačný systém Android. Vývojári sa činili a vytvorili niekoľko aplikácii, ktoré sú dostupné v Google Play Store. Zahraničný portál PhoneArena otestoval najsťahovanejšie aplikácie, ktoré mali implementovanú funkciu animovaných smajlíkov Animoji.

Ako však konštatujú redaktori zahraničného webu, väčšina aplikácii je odpad, ktorý zobrazuje najmä reklamy a neplní definovaný účel (Animoji). Len veľmi malý počet aplikácii ponúka aj reálnu možnosť nahrať pohyblivú správu, pričom ani tie zďaleka nedosahujú kvality Animoji z iPhonu. Zdá sa teda, že na reálny príchod animovaných smajlíkov pre Android si musíme ešte počkať.

Zdroj: PhoneArena

Kľúčové slová
Android, Apple, Google, Google Play Store, iPhone, iPhone X
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Pohyblivé smajlíky Animoji prichádzajú aj na Android

No nemusime si pockat. Ako vobec takuto stupiditu povazuje Apple za nieco, co treba vopchat do predstavenia a vobec sa tym chvalit. Absolutne top idiotina, aka kedy uzrela svetlo sveta z mobilneho priemyslu. A kto iny, nez Apple to mohol priniest.

Re: Pohyblivé smajlíky Animoji prichádzajú aj na Android

Teoreticky to moze mat uspech pri teenageroch, najma niektore pipky (zeny), no...
Ale inak na predstaveni to bola celkom sranda, tie opicky. A ci s tym pride Apple, Samsung, Xiaomi alebo Google je uplne irelevantne

Poslať nový komentár

TOPlist