PNY uvádza USB kľúč veľký ako minca

 
Pre všetkých ktorí majú radi miniatúrne rozmery a nepotrpia si na vysoký výkon uvádza spoločnosť PNY nový USB kľúč Micro M2.

Micro M2 USB kľúč je extrémne malý a kompaktný vďaka rozmerom ktoré neprekonávajú veľkosť mince. Vo vrecku o ňom určite vedieť nebudete nakoľko váži iba 1,8g a vysoký je iba 18mm. Na druhej strane však nebude problém kľúč stratiť. 
 
 
Okrem rozmerov drobné úložisko disponuje aj kvalitnejšou kovovou povrchovou úpravou ktorá by mala poskytnú ochranu proti škrabancom a prachu. Matný povrch zas zabráni jednoduchému zanechávaniu odtlačkov prstov. 
 
Teraz však už k technickým informáciám. Tie sú pomerne skromné a PNY ani neuvádza či USB kľúč používa rozhranie USB 3.0 alebo staršie USB 2.0. Prenosové rýchlosti však nie sú príliš vysoké pretože dosahujú iba 10MB/s pri zápise a 32MB/s pri čítaní. Micro M2 je dostupný v kapacitách od 4GB po 64GB za nešpecifikovanú cenu. Poteší však 5 rokov trvajúca záruka.
 
Zdroj: techpoweup
 
Komentáre (1)
AnnaK
Natrhu su uz 4 roky Sandisk cruser fit a teraz sa predava s rovnakymi rozmermi, ale USB3 Patriot Spark. Takze ziadna senzacia.
Pridať nový komentár
TOPlist