PlayStation Classic je plne odomknutá vďaka BleemSync

Konečne vyšiel návod ako plne odomknúť PlayStation Classic. Emulátor sa volá BleemSync 1.0 a na používanie je celkom jednoduchý, postačí USB. Fungujú dokonca aj hry, ktoré na PSX emulátore na PC nie je možné spustiť.

BleemSync 1.0 je síce ešte v bete ale čoskoro sa dočkáme stabilnej verzii 1.1. Dôležité je, že fungujú všetky hry a je ich možné nahrávať pripojením konzoly cez USB vstup k počítaču. Slúži na to webový prehliadač s prednastavenou IP adresou.

BleemSync stačí podľa návodu na webe skopírovať na USB a vložiť do úplne vypnutej konzoly, kde sa nahrajú dáta a odomkne bootloader. Následne stačí vybrať USB a konzola ponúkne reštartovanie. Samozrejme si všetko zálohujete. Ak vás to zaujalo, určite si pozrite aj video a návod nižšie.

Podrobnejší návod je dostupný tu, prípadne vo videu nižšie.

Komentáre (2)
m2fizy

No nedavno tu bol clanok ze cena klesla na 34€ (33,99€) niekde aj "menej" ... ale zial ... prave teraz sa vsade pomaly ta konzola opat predava za 99€ resp. "podobne" ceny ...

... neviem ci prisli na to ze sa to da "cracnut" a preto tie vysoke ceny ... alebo len skusaju kolko "ludi" sa na to opat namota za plne ceny.

dibon

prave vcera som si vsimol rovnaku vec... a to som v case ceny 34EUR nasiel na ebayi tuto konzolu za 27EUR z Nemecka a zadarmo postou.

Pridať nový komentár
TOPlist