Platobný prsteň Visa je už dostupný pre všetkých

 
Začiatkom júna sme informovali o novom druhu platenia, ktorý prinášala kartová spoločnosť Visa. Počas nedávno skončených Olympijských hier v Brazílii mali niektorí športovci, zamestnanci spoločnosti Visa a jej partneri, možnosť vyskúšať si nový spôsob platenia pomocou platobného prsteňa.

S olympiádou skončilo aj testovanie zo strany Visy, a odteraz si môžu platobný prsteň objednať ľudia z celého sveta. Pripomeňme, že pomocou platobného prsteňa je možné uskutočňovať platby v rôznych obchodoch bez toho, aby musel používateľ vyťahovať platobnú kartu z peňaženky, prípadne uhrádzať účty s použitím mobilného telefónu.
 
 
Prípadní záujemci o tento NFC platobný prsteň si musia nachystať približne 46€ (£40). Práve za túto cenu sa dá prsteň aktuálne predobjednať, a prvé kusy by sa mali začať distribuovať ešte tento rok, niekedy začiatkom decembra. Zákazník má možnosť vybrať si z dvoch farieb prsteňa, čiernej alebo bielej, a takisto aj zo širokej škály rôznych veľkostí.
 
Ak máte záujem o vyskúšanie si novej metódy platenia, NFC platobný prsteň od spoločnosti Visa si môžete predobjednať na tomto odkaze. S doručením v decembri sa môže stať vhodným darčekom pod vianočný stromček pre najbližších.
 
Zdroj: engadget
 
Pridať nový komentár
TOPlist