Philips uvádza na trh 34“ a 27“ monitory s rozhraním USB-C

Spoločnosť MMD uvádza na trh nový 34“ zakrivený QHD a 27“ QHD monitor, oba sú vybavené USB-C dokovacou stanicou.

Nabíjanie mobilných telefónov, notebookov, dok pre ďalšie príslušenstvo alebo prepojenie viacerých monitorov je len stručný výpočet možností, ktoré nové monitory ponúkajú. Zakrivený 34“ monitor, ktorý je zároveň prírastkom do série „P Line“ má presné označenie 349P7FUBEB a ponúka MVA panel s WQHD (3440 x 1440) rozlíšením a formátom obrazu 21:9.

Monitor je vybavený zabudovanou web kamerou, ktorá je v čase svojej nečinnosti skrytá v rámčeku. Potešia technológie Multiview, ktorá umožňuje prijímať signál z viacerých zariadení naraz, napríklad počítače a notebooku, a zobraziť ich vedľa seba vďaka módom Picture-by-Picture a Picture-in- Picture.

Používatelia, ktorí využívajú kancelárske aplikácie alebo špeciálny softvér na mieru, už objavili výhody veľkých displejov, zvlášť potom modelov, ktoré sú vybavené USB-C portom. Vďaka USB-C je aj nový monitor Philips 272B7QUPBEB ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú 27“ QHD monitor pre zväčšenie pracovnej plochy.

Nový model prenáša pomocou USB-C dáta a video s vysokým rozlíšením rýchlosťou USB 3.1 zatiaľ čo je schopný dodávať až 60W pre nabíjanie externých zariadení. Rozhodne poteší aj vstavaný RJ-45 10/100/1000 Ethernet.

Zdroj: TechPowerUp

Komentáre (1)
Monitor
No len čo to stojí....(?)
Pridať nový komentár
TOPlist