Petícia za Pokémon Go pre Windows smartfóny dosiahla 55 000 podpisov

 
Ako sme mali možnosť za posledné dni zaznamenať, šialenstvo okolo mobilnej hry Pokémon Go zachvátilo pomerne veľké množstvo ľudí. Nešťastní však zas raz zostali používatelia smartfónov s operačným systémom Windows.

Aplikácii Pokémon Go sa podarilo od svojho uvedenia spustiť medzi používateľmi doslova šialenstvo. V priebehu jediného týždňa sa jej dokonca podarilo pritiahnuť viac používateľov, ako sa denne pripojí na sociálnu sieť Twitter z Android zariadení. Ako je to však pri väčšine nových aplikácií, akosi sa „zabudlo“ na používateľov s operačným systémom Windows 10 Mobile.
 
 
Tvorcovia hry sa rozhodli vydať len verzie pre iOS a Android, čo niektorých používateľov smartfónov s Windows 10 Mobile nenechalo chladnými. Tí sa okamžite rozhodli rozbehnúť petíciu a začali zbierať podpisy aby si aj oni mohli vychutnať čaro novej hry.
 
Minulý týždeň sa pod petíciu podpísalo niečo vyše 4 000 používateľov. V priebehu niekoľkých dní ale toto číslo rapídne narástlo a dnes je vyzbieraných viac ako 55 000 podpisov nespokojných používateľov. Cieľom petície je vyzbierať ešte 20 000 podpisov aby sa konečné číslo zastavilo na hodnote 75 000. Pri aktuálnom tempe rastu to určite nebude trvať dlho.
 
Zdroj: winbeta
 
Komentáre (6)
Toman
ha ha ha... :D
Thoma
Tady někomu hráblo, petice kvůli takovému shitu pro děti.
Čítatel
Máš pravdu.Pozeral som Pokémon v detstve,ale ten bullshit s tou aplikáciou.Je rozšírenie na blokovanie Pokémon Go , ale iba zaťial v chrome.
Thoma
Petice za takovou úchylnost?
zdenda
Pokemon Go, nikdy, NIKDY nebude na windows phone nech sa pod to podpíše aj ježiš nazaretský...
Mich.all
ak si dobre spominam aj na waze sa robila peticia a nic z toho, to je hrozne ze kvoli boju google a win musia trpiet nevinni uzivatelia a to nehovorim len kvoli pokemonom a waze ale kvoli xyz dalsich aplikacii, ktore na win nejdu :(
Pridať nový komentár
TOPlist