EN

Oslávte s Enermax 10 rokov existencie chladiacej sekcie a vyhrajte herný počítač

 
Spoločnosť Enermax má dôvod na radosť nakoľko divízia chladičov oslavuje okrúhlych 10 rokov. Tešiť sa môžu aj fanúšikovia tejto značky pretože Enermax si pri tejto príležitosti pripravil niekoľko akcií.

Firma so sídlom v Taiwane bola založená už v roku 1990 a spočiatku sa sústredila najmä na zdroje pre stolné počítače. Časom sa však rozhodla rozšíriť svoje portfólio a tak začala v roku 2004 produkovať aj vzduchové chladiče, vodné chladenia a ventilátory, ktoré si postupne vybudovali dobrú povesť svojou kvalitou a výkonom. Enermax prišiel na trh aj s niekoľkými vlastnými novinkami ako Twister ložiskami ventilátorov, LED po obvode ventilátora alebo rôznymi technikami pre zlepšenie prietoku vzduchu.
 
Okrúhle výročie treba nejako osláviť a Enermax ponúka niekoľko akcií pre celú Európu. Hlavným lákadlom je súťaž o herné PC v hodnote 1500€. Zostava konkrétne ponúka skrinku Enermax iVektor Black, procesor AMD FX-8350 ktorý bude chladiť Enermax Liqtech 120X, základnú dosku ASrock Fatal1ty 990Fx Killer, grafickú kartu Sapphire Vapor-X R9 280X 3GB GDDR5 Tri-X OC s Boost, 16GB operačnej pamäte Kingston HyperX Genesis, SSD Kingston HyperX 3K 240GB, zdroj Enermax Revolution X't 730W a trojicu ventilátorov Enermax T.B.Vegas Single White. Pre zapojenie sa do súťaže stačí vyplniť patričný formulár a správne zodpovedať 5 otázok.
 
 
Ak by ste nevyhrali hlavnú cenu ktorou je spomínaná herná zostava nezúfajte. V hre sú totiž ešte 2 ceny. Tou prvou z nich je balíček "Ahead of the Game" v cene 320€, ktorý pozostáva zo zdroja Enermax Revolution X't 630W, skrinky Enermax iVektor White a chladiča procesora Enermax Liqtech 240. Druhou vedľajšou cenou je taktiež balíček s rovnakým názvom, ktorý je však menej "nabitý" a ponúka komponenty v cene 270€. Zdrojom je Enermax Revolution X't 530W, skrinka je Enermax iVektor Black a chladičom CPU je Enermax Liqtech 120X. Súťaž o všetky tri ceny trvá do 22. mája 2014.
 
Okrem vecných cien Enermax ešte ponúka 10% zľavu na vybrané chladiče série ETS-T40. Táto akcia trvá do 11.5. 2014.
 
Zdroj:  TS Enermax
 
Pridať nový komentár
TOPlist