Oslávte Halloween vo svete World of Tanks.

, Autor: Lukáš Lancz
Poďte osláviť Halloween do sveta World of Tanks. Bojujte s nemŕtvym Leviatanom a užite si Dušičky na konzolách a PC.
Po lodiach je tu najočakávanejší halloweenský update. Dušičkové monštrá mieria do World of Tanks nielen na PC, ale tak isto aj na konzolové verzie. 
 

World of Tanks na PC 

A tentoraz to bude poriadne ostré. Od 27. októbra sa do sveta tanku pokúsi prebiť z univerza nemŕtvych zhubný tank Leviathan. Ani tentoraz však nebude halloweenský event len o boji proti tradičným zbraňiam. Leviathan, vládca posmrtného sveta, chce rozšíriť svoje pôsobisko aj k nám, do sveta živých. Proti tejto záhube však stoja dva tanky, ničivý Franken s dlhým dostrelom a hustý Stein, ktorý dokáže pohltiť poškodenie a následne sa vrhnúť do ďalšej bitky. Hráči nájdu oba tanky vo svojich garážach od 27. októbra. Akonáhle si zvolíte svoju zbraň proti Zlu, môžete sa s Leviatanom a jeho jednotkami stretnúť v PvE režime, v ktorom musíte zastaviť nielen jeho pomocníkov, ale aj jeho samotného. Pre boj s reálnymi nepriateľmi je tu potom PvP mód pre boj 15 vs. 15 hráčov. 
 

Halloween na konzolách

World of Tanks Console rozbieha svoj halloweenský cirkus taktiež 27. októbra a potrvá až do 1. novembra. Populárna línia Monster Tank z predchádzajúceho eventu bola rozšírená o dva nové prírastky v podobe Höllenhund leKpz M 41 90 mm a Dragon Type 62. V Monster Awakened eventu budú tanky zvádzať neľútostné boje na Grim Graveyard, na ktorom sa stretnú fantómové vlaky, Krakenove chápadlá a mysteriózny zelený sliz. Na hráča však nečakajú len stvory, ale tiež veľa zaujímavých štatistík, schopností a samozrejme tiež Spectre tank.
 
 
Na týchto stránkach nájdete všetky potrebné informácie
Kľúčové slová
World of Tanks
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist