Oslávte 5te narodeniny s Gearbestom - skvelé telefóny za skvelé ceny

To, že Gearbest oslavuje 5te narodeniny už viete z nášho predchádzajúceho článku.  Keďže produktov vo výpredaji bude rozhodne veľa, ukážeme si niektoré, ktoré si zaslúžia väčšiu pozornosť.

Xiaomi Pocophone F1 - vlajková loď za cenu pod 300 eur. V akcii si môžete kúpiť variant so 6GB RAM a 128GB ROM. Cena? Neskutočných 293 eur.

 

Xiaomi Mi 8 Pro, patrí k jedným z najlepších smartfónov. Okrem skvelého výkonu sa dočkáte dizajnu, ktorý sa len tak ľahko nevidí - priesvitná zadná časť. Ak hľadáte telefón vďaka ktorému budete vyšnievaž z davu, môže byť 8 Pro váš za 534 eur. Za túto cenu dostanete 8GB RAM, 128GB ROM a najvýkonnejší procesor Snapdragon 845 a skener odtlačkov priamo v displeji.

 

 

Čo tak smartfón s dvoma displejmi, 10GB RAM, 128GB ROM a s najrýchlejším procesorom Snapdragon 845? Predpokladáte cenu viac ako 1000 eur? Vôbec nie... Vivo Nex Dual Screen stojí len 640 eur, čo je za takto technológiami nabitý smartfón pomerne smiešna cena. Vivo je pritom spojená s inou u nás známejšou firmou OnePlus.

 

Možno niečo lacnejšie no rovnako kvalitné? Lenovo S5 Pro sa môže pochváliť so 6GB RAM, 64GB ROM, úsporným procesorom Snapdragon 636 a duálnymi fotoaparátmi v predu aj v zadu. Cena tohto smartfónu je len 189 eur.

Pridať nový komentár
TOPlist