Orange prináša zákazníkom satelitného príjmu nový set-top-box

Satelitnú televíziu budú môcť zákazníci v Orangei sledovať na novom modeli set-top-boxe iNEOS OR1.

Ide o Full HD satelitný set-top-box s prístupovou kartou priamo integrovanou v zariadení. Okrem zaujímavého dizajnu a používateľského rozhrania zákazníkom v aktuálnej verzii prináša kvalitu obrazu, umožňuje nahrávanie programov s možnosťou plánovania (na externé USB úložisko) a tiež dáva možnosť program pozastaviť a dopozerať neskôr (rovnako s využitím USB). Samozrejmosťou je automatické ladenie programov (FastScan). iNEOS OR1 podporuje video kodek HEVC (H.265) a audio kodek AC-3 pre priestorový zvuk.

Pre zákazníkov Orange TV cez satelit bude zariadenie dostupné formou prenájmu. Mesačný poplatok za prenájom zariadenia je 3 eurá. Operátor ďalej uvádza, že zariadenie ďalej pripravuje pre budúcu podporu hybridnej funkcionality, ktorá prostredníctvom internetového pripojenia umožní sledovanie nelineárneho obsahu ako je napríklad archív programov.

Zdroj: Orange

Komentáre (1)
Peter

Celá televízia od Orange TV nestojí za nič, práve včera sa mi dostal do ruky prospekt na programovú ponuku, no ani v jednom balíčku nie sú programy ako ČT1, ČT2 , ČT24, Barandov ani jeden , Prima iba za príplatok k balíčku ,ale na druhej strane samé americké kde vysielajú rôzne seriáli , v balíčkoch je aj niekoľko Maďarských programov a Nemeckých ,ale nájsť na Slovensku programovú ponuku zloženú zo Slovenských a Českých programov je umenie ak nie vôbec nedostupné okrem Skylinku ktorý tiež už za moc nestojí,lebo vyradil Eurosporty a Discavery ,ale pridal tiež niečo čo vysiela z americkej produkcie , najlepšie by bolo keby si zákazník mohol sám vytvoriť programový balíček ,ale to je asi utopia a možno niekedy v budúcnosti bude aj to,možno naše vnúčence sa dočkajú.

Pridať nový komentár
TOPlist