Orange dal do ponuky neobmedzený internet...

Orange doplnil svoju ponuku mobilného internetu o nový produkt. Je určený hlavne pre nový typ registračných pokladní, ktoré od júna musia byť pripojené online k finančnej správe. Balíček nesie názov eKasa a je ponúkaný v troch cenových variantoch. 

eKasa internet 100 za 3€ s predplatenými dátami 100mb, 200 za 4€ s predplatenými dátami 400mb a 600 za 6€ s predplatenými dátami 600mb. Neobmedzené dáta spočívajú v tom, že po prečerpaní balíčka bude zariadenie stále pripojené k finančnej správe a rýchlosť pripojenia sa zníži na 128 Kbps.

Internet môžu využívať ako firemný tak aj bežný zákazníci. Dostupnosť dátového pripojenia bude len v rámci Slovenska a z paušálu nie je možné telefonovať ani posielať SMS.

Zdroj: Orange, Therme

Komentáre (9)
Pali_P

Stále je to drahé. Už by mohli dávať aj balíky tak do 1 GB dát za rozumnú cenu.

Peter H

Som v Rakúsku. Mám balík 1000 minút , 500 sms a 6 GB za 10 euro. Balík SPAR. Internet mi teraz zvýšili na 8 GB. Podobných programov je tu viacero. Tu programi Internet pod GB ani nie sú. Takže treba len poďakovať slovenským operátorom !!!.

Michal Bajánek

Slovensko je este vo vela veciach pozadu, len si to ludia tu neuvedomuju. Co sa castokrat tu prezentuje ako nieco super, v zahranici je to standard.

Fero

No hlavne že s cenami za pohonne hmoty sme ich už dokazali aj predbehnut...

adam102

Dansko, 13 EUR, 60 GB dat, 600 minut domacich + do 50 krajin sveta, neobmedzene SMS, neobmedzene volania v ramci operatora. Mensi balik nemaju, vacsie su typu 26 EUR za 200 GB + vsetko neobmedzene. Bez viazanosti. Brigadnik si to kupi za 30 minut nekvalifikovanej prace. Obdobna ponuka by u nas mala stat 2,50 EUR.
Mna ide rozdrapit, ked vidim ake sumy su ludia ochotni platit u nasich operatorov. To som radsej za debila bez mobilneho internetu. Ale byt operatorom, tiez veselo zdieram poslusnych platicov.

AM

To nie je „pozadu". Slovensko nemá potrebný kapitál, pretože sme v 89 predali celú krajinu na západ. Skoro nič tu nevlastníme.

Tikytak

Zabudol si ale spomenúť platovy rozdiel, čo to ešte viac znásobuje. Fakt je to na zamyslenie a poľutovanie, stále sme chudáci.

marko

Mal som 2 paušali , jeden využiva mama Go 10 a nepouživa internet s biedou 250MB, tak som preniesol ich sebe na môj paušal tam započitali 3 eura mesačný poplatok -to su služby toto

azgard

tak to je pekne trápna ponuka...

Pridať nový komentár
TOPlist