Orange aj Telekom dnes spúšťajú predpredaj smartfónu Huawei P10

, Autor: kupcik
 
V ponuke mobilných operátorov Orange a Telekom nájdu zákazníci od dnešného dňa aj smartfón Huawei P10.

Spoločnosť Orange sa rozhodla opäť rozšíriť ponuku svojich mobilných zariadení. Tentokrát sa jedná o štýlový smartfón Huawei P10, ktorý sa môže pochváliť jedným z najlepších fotoaparátov na svete. Tento model je totiž najnovším zariadením s optikou od spoločnosti Leica.
 
 
Smartfón Huawei P10 bude oficiálne dostupný v predaji až od 31. marca 2017, no zákazníci mobilného operátora Orange ho môžu získať ešte skôr. Dnes bol totiž spustený predpredaj tohto zariadenia. Záujemci k nemu navyše dostanú aj darček v podobe powerbanky Huawei s podporou rýchleho nabíjania, ktorej kapacita je až 10 000 mAh. Huawei P10 je dostupný u operátora Orange už od 1€, štandardná cena zariadenia je 590€.
 
Rovnako dnes spustil predpredaj smartfónu Huawei P10 aj konkurenčný operátor, Telekom. Aj v Telekome ponúkajú zákazníkom možnosť odniesť si darček v podobe powerbanky Huawei s kapacitou 10 000 mAh. Štart predaja je naplánovaný na štvrtok 30. marca 2017, a zákazníci Telekomu si môžu nezáväzne zarezervovať Huawei P10 na tejto stránke.
 
Zdroj: TS
 
Kľúčové slová
Huawei, Huawei P10, Orange, Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist