Operátori SWAN a 4ka spájajú svoje sily

 
Sesterské spoločnosti SWAN a SWAN Mobile (4ka) budú mať od polovice mája k sebe bližšie ako kedykoľvek predtým.

Vedenie spoločnosti rozhodlo, že prepojí viaceré tímy v oboch spoločnostiach s cieľom priniesť zákazníkom lepšiu ponuku a servis. „Záujem o 4ku po zavedení nových paušálov medzi podnikateľmi rastie a preto potrebujeme posilniť tím pre predaj mobilných telekomunikačných služieb v korporátnom sektore. V týchto dňoch sme tiež spustili predaj služieb 4ka v tradičných SWAN centrách na celom Slovensku. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vytvoriť dva obchodné tímy, ktoré sa už nebudú deliť podľa produktov, ale podľa cieľovej zákazníckej skupiny,“ vysvetľuje motiváciu zmien Martin Mosný, ktorý od začiatku pôsobí ako výkonný riaditeľ v oboch akciových spoločnostiach, v SWANe aj v SWAN Mobile.
 
Novým obchodným riaditeľom pre korporátny segment bude Jaroslav Ferianec a obchodným riaditeľom pre rezidenčný segment sa stane Ján Mrva. Pred oboma novými riaditeľmi stojí výzva zlúčiť obchodné politiky oboch spoločností a vytvoriť nové atraktívne ponuky pre rôzne zákaznícke segmenty. Za posledný rok a pol pribudlo len v SWAN Mobile viac ako 380-tisíc zákazníkov.
 
Od polovice mája príde aj k spojeniu doterajších marketingových oddelení SWAN a SWAN Mobile spolu s oddelením korporátnej komunikácie v materskej spoločnosti DanubiaTel, a.s. Novovzniknutú divíziu marketingu a komunikácie povedie Roland Kyška, doterajší riaditeľ pre korporátnu komunikáciu DanubiaTel, a.s.
 
Zdroj: 4ka
 
Komentáre (1)
Káblik
Nech ešte popracujú na tých mikrovlnkách, lebo konkurencia veselo ryžuje, zatiaľ čo SWAN podriemkáva. Cenu majú prijateľnú, len tá dostupnosť je nizučká.
Pridať nový komentár
TOPlist