Opera má vlastný cashback systém

Internetový prehliadač Opera dostal do vienka integrovaný cashback systém.

Aktuálne je kráľom na poli internetových prehliadačov - Google Chrome a konkurencia sa snaží všemožne zaujať užívateľov, aby používali práve ten ich prehliadač. Vývojári prehliadača s názvom Opera (ktorý má mimochodom podobný základ ako Chrome, teda open-source Chromium) to idú skúsiť na používateľov cez cashback systém. Ten má byť priamo integrovaný v prehliadači. Zatiaľ ide len o testovacie zostavy, ktoré aktuálne majú spolupracovať s e-shopmi akými sú: Asos, Nike, eDreams, pomocou ktorého si môžete rezervovať cestovné lístky.

Pri plnom spustení bude služba využívať systém Dify payments. Pre používateľov, ktorí si založia účet pomocou tejto služby, budú mať nárok na extra cashback. Zároveň s vytvorením účtu dostanete MasterCard platobnú kartu, ktorá bude automaticky prepojená so službou Google Pay. Spoločnosť Opera plánuje vytvoriť zo služby Dify plnohodnotnú finančnú službu, v rámci ktorej si budete môcť spravovať peňaženku, úspory, investície, úvery a samozrejme cashbacky. Služba je aktuálne testovaná v Španielsku, zároveň je v pláne rozšíriť službu do ďalších európskych krajín.

Toto ale nie je prvý pokus spoločnosti Opera v snahe odlíšiť sa od konkurencie. Aktuálne Opera ponúka lepšiu integráciu so sociálnymi sieťami, pričom súbežne vyvíja herný prehliadač Opera GX a dokonca aj integrovali do prehliadača peňaženku pre kryptomeny. Boj o užívateľov sa postupne vyostruje a uvidíme s čím prídu konkurenčné prehliadače.

Zdroj: Engadget,

Pridať nový komentár
TOPlist