Objavili sa ceny nových Ryzen 3000

Z webového katalógu BizGram sa potvrdzujú názvy a ceny nový Ryzenov 3000. Mali by prísť už v polovici roka. BizGram je overený distribútor, takže ceny nových produktov sa už príliš meniť nebudú.

Kedy sa dočkáme nových procesorov? Zatiaľ sa spomína 7. júl, avšak termín sa môže ešte trošku zmeniť. Taktiež vieme, že novinky sú rovnako ako Radeon VII postavené na 7nm technológii a prvýkrát by procesory od AMD mohli dosiahnuť turbo takt až 5 GHz (s výnimkou FX-9590). Najvýkonnejší procesor by mohol mať až 16 procesorových jadier alebo teda 32 jadier. Cena by mala byť 499€. Ceny na obrázku sú uvedené v singapurských dolároch. Ryzen 7 3700 by mal stať približne 299€.

Zdroj: guru3D

Komentáre (2)
xox

Pán Kisty, prosím, zapátrajte trochu po webe, pretože táto informácia je jednak už vyše týždňa stará a už bola vyvrátená ako FAKE. Stačí si pozrieť na identickú tabuľku z webu AdoredTV a zistíte, že aj názvy procesorov sú identické a aj ceny sú identické (ceny v dolároch sú len vynásobené konštantou 1,125 a prepočítané z dolárov).
Ešte stále by ste dali ruku do ohňa za to, že BizGram je overený distribútor, ktorý v snahe o pritiahnutie pozornosti si nevymýšľa?

Pjetro de

neprecital tento clanok: https://bit.ly/2VXH0Uf spred 10 dni, hlavne pasaz kde sa pise: "Půl roku před vydání nemohou být uzavřeny specifikace, nemohou být stanovené ceny ....."

Pridať nový komentár
TOPlist