O2 už ôsmykrát po sebe operátorom roka na Slovensku

, Autor: kupcik
 
O2 sa stalo už ôsmykrát za sebou víťazom nezávislej ankety „NAY TECHBOX roka“, v ktorej čitatelia hlasujú okrem iných kategórií aj za najlepšieho operátora na Slovensku.

Operátorovi O2 sa podarilo opäť obhájiť prvé miesto v ankete, tentoraz s vyše štvrtinovým podielom všetkých hlasov. Výsledky nezávislej ankety potvrdzujú, že zákazníci oceňujú férový a transparentný prístup, a takisto aj nové myšlienky na telekomunikačnom trhu.
 
„Ôsme víťazstvo po sebe v kategórii TECHBOX Operátor roka pre nás nie je len ďalším ocenením v rade. Vnímame ho ako spätnú väzbu za náš prístup k zákazníkom, ktorým sa už 10 rokov od nášho príchodu na trh riadime. Keďže tento rok je našim narodeninovým, tak v aktivite nepoľavujeme, pretože #nikdyneprestaneme,“ povedal generálny riaditeľ O2, Peter Gažík.
 
Celoslovenská anketa NAY TECHBOX roka 2016 je šiestym ročníkom čitateľskej ankety, ktorá vyhodnocuje top produkty, operátorov a bankové aplikácie v 8 kategóriách. Anketa priamo nadväzuje na úspešné ročníky známej ankety Mobilný operátor roka. Organizátorom je magazín TECHBOX a jeho cieľom je oceniť najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie daného roka z pohľadu spotrebiteľov. O víťazoch kategórií v aktuálnom ročníku rozhodlo celkovo až 16 104 hlasujúcich.
 
Zdroj: O2
 
Kľúčové slová
mobilní operátori, O2
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist