O2 pokračuje v pokrývaní 4G sieťou, pribudlo ďalších 19 lokalít

 
Mobilný operátor O2 naďalej pokračuje v druhej fáze výstavby vlastnej 4G LTE siete. Najnovšie pribudlo ďalších 19 lokalít na Slovensku.

V druhej fáze pokrývania pribudlo ku krajským mestám, ktoré boli pokryté 4G signálom ešte minulý rok, už 213 nových lokalít. Operátorovi sa ešte minulý týždeň podarilo prekonať hranicu pokrytia pre 66% populácie. K doteraz pokrytým miestam pribudlo počas minulých dní ďalších 19 miest a obcí. Konkrétne sa jedná o mestá a obce: Kotešová, Šahy, Hronský Beňadik, Kozárovce, Dolný Hričov, Kraľovany, Hubová, Nemšová, Trenčianska Teplá, Adamovské Kochanovce, Nováky, Turzovka, Nesluša, Povina, Pitelová, Trnavá Hora, Ľubochňa, Stankovany a Budatínska Lehota.
 
Okrem spomenutých lokalít sa pokrytia dočkal aj úsek diaľnice D1 pri obciach Nemšová, Trenčianska Teplá a Adamovské Kochanovce, a takisto aj úsek rýchlostnej cesty R1 v okolí Trnavej Hory. „V uplynulom týždni sme pokrývali už dve tretiny populácie SR, v spúšťaní nových lokalít však pokračujeme ďalej aj v predsviatočnom období,“ uviedol Juraj Eliáš, riaditeľ sietí O2.
 
Komentáre (2)
Robo7
v uvedených štatistikách na nete, O2 stráca zákazníkov, migrujú k iným operátorom, súčasný vlastník nemá dosť kapitálu na vybudovanie konkurencieschopnej vlastnej siete s atraktívnymi službami pre ľudí. Chváliť sa pokrytím územia už dnes naozaj nestačí....
o2@o2.sk
Svätá pravda Robo7. Však ja strácam signál v Trnave. To je dosť. A na 4G smartfóne mi ten ich posraný internet nejde 4G rýchlosťou ale 2G pomalosťou. Ná šak Ou Tuuuuu...
Pridať nový komentár
TOPlist