O Stevovi Jobsovi bude už aj opera

 
Po tom čo boli natočené o bývalom šéfovi Apple rôzne filmy, dokumenty či napísané knihy sa pripravuje už aj opera.

Pre niekoho je doslova idolom a obdivovaným vizionárom, pre iných nie príliš obľúbeným lídrom spoločnosti Apple. Tak či tak zanechal Steve Jobs výraznú stopu v IT svete a určoval trend akým sa uberal vývoj Apple až kým Jobs v roku 2011 nezomrel. O súkromnom a pracovnom živote tohto človeka už boli natočené filmy, napísané knihy, opera je však novinkou.
 
 
Aj tá však už o 2 roky bude realitou v opernom dome Santa Fe v Novom Mexiku v USA. Opera dostane názov (R)evolúcia Steva Jobsa a o jej zloženie sa postará Mason Bates a Mark Campbell. Príliš detailov o opere známych nie je, no divákom by mala ukázať osobný život Jobsa, ale aj jeho kariéru v Apple. V hre by sa mali objaviť aj postavy reprezentujúce Jobsovho otca, mamu a ženu a dej sa zameria aj na problematický vzťah s Jobsovou dcérou Lisa-Brenann Jobs.
 
Zdroj: gizmodo
 
Komentáre (3)
kev2222
To bude dobra sracka...
Bird
Toto je už moc, filmy, knihy, opera, toľko námahy pre Jobsa, radšej keby sa filmové štúdiá zamerali na ľudí, ktorí naozaj niečo znamenali. Áno, bol to vizionár, alebo ako ho nazvať, no niektorí ho majú za boha pomaly. Celkom pekne to zhrnul komik Bill Burr - https://www.youtube.com/watch?v=ew6fv9UUlQ8
passco
Tolko energie na tak bezvýznamného človeka .. Ešte mu ludia ďakujú, že mu davajú 200 eur v čistom do vrecka
Pridať nový komentár
TOPlist