NZXT vytvoril ďalšiu zelenú skrinku

V roku 2014 Razer spustil program na vytvorenie pc skrinky pre ich značku. Preto si pozval výrobcov pc skriniek na spoluprácu. NZXT ako prvá využila túto ponuku a spolu s Razer vytvorili NZXT H440. V súčasnej dobe obe spoločnosti oznámili v nadväznosti na tento projekt ďalší počin: NZXT S340 Special Edition

Razer sa vyjadril, že H440 mala veľký úspech pre spoločnosť a preto bol veľmi motivovaný pracovať na druhom projekte. Táto druhá skrinka zdieľa veľa špecifických vlastnosti s H440. Farebná schéma je rovnaká spolu s matným čiernym povrchom a zeleným podsvietením.

Na prednej strane nájdete známe logo Razer, ktoré je osvetlené zvnútra, takže pekne žiari pri zapnutom pc. Tlačidlo zapnutia je tiež osvetlené zeleným LED. Ďalej tam nájdete 2x USB 3.0, ktoré sú v zelenej farbe nie v tradičnej modrej. Spod skrinky osvetlený zeleným LED svetlom tiež.

Razer nahradil číre prehľadné okno za tmavé-tónovacie. Za oknom vo vnútri skrinky sa nachádza LED osvetlenie tiež a logo razer, ktoré svieti cez okno.

NZXT S340 Special Edition bude k dispozícii od 18. septembra za cenu 99eur.

Zdroj:

Tomshardware

Komentáre (1)
n0vIc3
Pekný vonkajší dizajn , taký jednoduchý + to tmavé bočné plex. Škoda tej ceny , mohli by spraviť menšiu a lacnejšiu verziu :)
Pridať nový komentár
TOPlist