NZXT uviedlo špeciálnu edíciu skrinky Noctis 450 ROG

 
Špeciálna edícia skrinky je určená pre vášnivých PC hráčov s certifikáciou Republic of Gamers (ROG), a prináša exkluzívne farby a podporu Aura Sync RGB.

Skrinka Noctis 450 ROG je v podstate špeciálne upravená edícia kvalitnej skrinky Noctis 450, ktorá prichádza na trh v exkluzívnom Gun Gray prevedení a s ROG certifikáciou. Ďalším výrazným doplnkom je prítomnosť technológie Aura Sync RGB od spoločnosti ASUS. 
 
 
ROG certifikácia je výsledkom prísnych testov, ktorými musela skrinka Noctis 450 prejsť, a zabezpečuje jej nespochybniteľnú kompatibilitu a kvalitu. Zaujímavá je aj kompatibilita s technológiou Aura, ktorá umožňuje synchronizáciu svetelných efektov a ponúka 9 rôznych svetelných režimov. Po pripojení Aura certifikovanej základnej dosky ku skrinke cez dedikovaný konektor je možné ovládať dva interné LED pásy, LED napájacie tlačidlá, alebo celkové podsvietenie skrinky.
 
 
Skrinka je dizajnovo navrhnutá tak, aby do nej mohli hráči umiestniť všetok potrebný hardvér. Masívne vetracie otvory a štvorica ventilátorov zabezpečujú vysokú efektivitu chladenia, ktorú takáto skrinka vyžaduje. Skrinka takisto podporuje aj najnovšie vodné chladenie NZXT Kraken AIO. O tichý chod skrinky sa postará integrovaný 8-portový PWM kontrolér.
 
Skrinka Noctis 450 ROG bude dostupná v polovici februára tohto roku a v Európe sa bude predávať za cenu 179,90€.
 
Zdroj: TS
 
Pridať nový komentár
TOPlist