NZXT uvádza novú elegantnú skrinku S340 Elite

, Autor: Ján Kisty

Spoločnosť NZXT dnes ohlásila skrinku S340 Elite, podľa slov výrobcu elegantnejšiu verziu S340.

S340 Elite je skrinka osadená tvrdeným sklom so šírkou 4 milimetre, takže akékoľvek rozbitie skla je viac-menej nepravdepodobné. Skrinka okrem toho prichádza na trh s výrazne prepracovaným systémom pre cable-manažment, výrobca je v tomto smere zatiaľ tajnostkár, takže viac informácií nie je k dispozícii.

NZXT myslí do budúcnosti a preto je táto skrinka pripravená pre virtuálnu realitu. V praxi to znamená, že má vyvedený predný HDMI port pre pripojenie VR (Gear, Vive či Oculus Rift). Pripomíname, že už niektorí výrobcovia grafických kariet majú vyvedený interný HDMI port priamo na PCB.

Technické špecifikácie:
Rozmery skrinky sú 203×474×432 milimetrov. Váha skrinky je 8,13 kilogramov. Skrinka podporuje všetky bežné ATX (mATX, microATX a ATX), dosky rozmerov e-ATX podporované ale nie sú.

Chladenie v skrinke zabezpečujú 2×140mm alebo 2×120mm ventilátory (intake), jeden 140mm alebo 120mm ventilátor v hornej časti. (120mm je súčasťou skrinky). Outtake zabezpečuje jeden 120mm ventilátor, ktorý je taktiež v balení. Ak plánujete nasadiť vodné chladenie, počítajte s určitými obmedzeniami. Skrinka štandardne podporuje iba 1× 280mm radiátor a jeden 120mm radiátor.

Do skrinky môže byť osadená grafická karta až do dĺžky 364mm, teda každá bežne predávaná grafická karta.

Cena skrinky je 99,90€. Dostupnosť nie je známa, má sa tak však stať o pár týždňov.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
NZXT
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist