EN

Nový notebook Samsung Galaxy Book ponúka na výber až päť procesorov

Spoločnosť Samsung predstavila notebook Galaxy Book, ktorý je podľa nej najvýkonnejším Galaxy zariadením dodnes. Vzhľadom na širokú škálu konfigurácií notebooku Galaxy Book však ide o pomerne všeobecné vyhlásenie.

V najvýkonnejšom prípade môže byť Galaxy Book vybavený výkonným procesorom Intel Core i7 (alebo i5, prípadne i3) 11. generácie. Ten istý notebook však bude ponúkaný aj s procesormi Intel Pentium Gold a Intel Celeron. Grafický výkon sa bude líšiť v závislosti od procesora (i5 a i7 sa dodávajú s grafikou Intel Iris Xe, zatiaľ čo procesory Intel i3, Pentium Gold a Celeron s grafikou Intel UHD) a tiež od toho, či má notebook integrovanú alebo dedikovanú grafickú kartu (spoločnosť Samsung bude predávať aj variant s dedikovanou grafickou kartou GeForce MX450).

Galaxy Book bude k dispozícii so 4GB, 8GB alebo 16GB LPDDR4x RAM a s až 512GB interného NVMe SSD úložiska. Displej používa technológiu TFT LCD, má uhlopriečku 15.6 palca a rozlíšenie FullHD (1920×1080). Je napájaný z 54Wh batérie a dodáva sa s 65W USB-C Super Charger nabíjačkou.

Medzi ďalšie parametre notebooku patrí LTE, WiFi 6, Bluetooth 5.1, Dolby Atmos, kamera s rozlíšením 720p, duálny mikrofón a snímač odtlačkov prstov zabudovaný do vypínacieho tlačidla. Galaxy Book obsahuje dva porty USB-C, dva porty USB 3.2, jeden port HDMI, 3.5 mm konektor pre slúchadlá a slot pre microSD kartu.

Notebook má hmotnosť asi 1.55kg a rozmery asi 35.7 × 22.9 × 1.5 centimetra. Spoločnosť Samsung bude predávať Galaxy Book vo farebných variantoch Mystic Blue a Mystic Silver. K dispozícii na predobjednanie bude od 14. mája v cene od 549 dolárov.


Prečítajte si tiež: Samsung Galaxy Book Flex2 Alpha je QLED konvertibilný notebook s cenou od 849 dolárov


 

Zdroje: YouTube

Pridať nový komentár
TOPlist