Nový Humble Bundle ponúka herné pecky za "zaplať koľko chceš"

Nový balík AAA hier za hubičku, tentoraz tituly pod záštitou EA - Humble Origin Bundle. Za necelých 5 dolárov môžte mať hry za 220 EUR!

Mnohí z Vás sledujú stránku Humble Bundle, kde môžete nákupom hier prispeť na charitu. Aktuálny bundle je však zaujímavý tým, že je zostavený z AAA titulov.

Za lubovoľnú sumu (minimum je 1USD) si môžete zaobstarať balík ponúkaných hier, pričom pokiaľ dáte viac, ako je priemerná darovaná suma (obvykle okolo 5USD), dostanete o pár hier naviac. Hry si potom aktivujete pomocou kódov na Steame, tentoraz je možné si hry pridať aj na účet v systéme Origin od EA.

Za sumu 1.0 až 4.81USD dostanete hry:

  • Dead Space (2008, cena na Steame - 9.99€)
  • Dead Space 3 (2013, len na Origin - 49.99€)
  • Crysis 2 Maximum Edition (2011, 34.99€)
  • Mirror's Edge (2009, 9.99€)
  • Burnout Paradise: The Ultimate Box (2009, 14.99€)
  • Medal of Honor (2010, 29.99€)

...v hodnote až 149.94€! A pokiaľ dáte aspoň tých 4.81USD, dostanete navyše

  • Battlefield 3 (2011, 29.99USD)
  • The Sims 3 + Starter Pack (2009, 39.99€)

...čo sú hry za ďalších 69.98€, celkovo môžete mať za necelých 5 dolárov herný balík v hodnote skoro 220€!. Okrem Battlefieldu, Dead Space 3 a The Sims si môžete hry pridať na Steam a Origin účet, tri vyššie menovaní hry sú len pre Origin. To však nie je všetko - hry môžte mať aktivované v oboch systémoch, teda pod Steam aj Origin! Tým pádom sa hodnota balíka takmer zdvojnásobuje, nakoľko v každom systéme máte separátnu kópiu hry. Pokiaľ používate Steam a máte kamaráta, ktorý používa Origin, môžte sa s ním rozdeliť, akurát on bude mať o 3 hry viac.

Kam poputuje výťažok z akcie? Peniaze budú venované charitatívnym organizáciam Human Rights Campaign (kampaň na podporu práv LGBT komunity), Watsi (charitatívna organizácia prispievajúca ľuďom so zdravotnými problémami), San Francisco AIDS Foundation (boj proti HIV), American Cancer Society (boj proti rakovine) či Americký Červený kríž. Pomer, ktorým sa Vami zaplatená suma rozdelí medzi jednotlivé organizácie, je čisto na Vás.

Pomôcť charite a zároveň získať veľký balík hier môžete do 28.8. 20:00 nášho času. Viac na stránke Humble Bundle.

Zdroj: humblebundle.com

Komentáre (3)
sqbo
Kupujte prispejete tak na dobrú vec napr. buzerantom :D
passco
Preco nie 5 eur nezabije :D Btw... ako vzdy Activison so svojim COD tam chyba nahodou by prisli o par euro, tak svoje produkty nikdy nedaju tkz. free..
m2fizy
No pokial viem tak "balicek" obsahuje tituly vyhradne od EA (electronic arts), takze neviem preco by sa tam mal objavit COD, kedze je to hra od Activision (neako nechapem Vasu logiku).
Pridať nový komentár
TOPlist