Novinka - Xiaomi Roborock S6 inteligetný vysávač

Xiaomi absolútne nepoľavuje v snahe mať čo najlepšie inteligentné vysávače. Dôkazom je novinka, ktorú nedávno Xiaomi predstavilo pod svojou produktovou líniou Roborock s označením S6.

Ide o nový inteligentný vysávač, ktorého prednosťou je plánovanie trasy v reálnom čase - to je o 20% rýchlejšie ako u predchádzajúcich generáciách. Ešte zaujímavejšou funkciou je možnosť povysávať jednotlivé izby v rôznych časoch. Umožňuje to nový algoritmus mapovania izieb, ktorý pri mapovaní identifikuje jednotlivé miestnosti a následne si môžete vybrať, ktorú má povysávať ako prvú (k vysávaniu ďalšej sa S6 pustí až po úplnom dokončení vysávania danej miestnosti) alebo si cez aplikáciu nastavíte plán vysávania vrátanie času kedy má ktorú izbu povysávať.

Roborock S6 sa momentálne predáva v predpredaji za 539 eur s poštovným zadarmo. Ak si zvolíte spôsob dodania EU priority Line, vyhnete sa plateniu cla, ktoré porieši Gearbest sám.

Samozrejmosťou u Roborock série je okrem vysávania aj umývanie podlahy - vysávač môže obe funkcie robiť naraz. Z-tkový spôsob vysávania, ktorý poznáme u predchádzajúcich verziách bol nahradený S-kovým spôsobom, vďaka čomu by mal vysávač pokryť o niečo viac plochy.

Novinka je zároveň o 50% tichšia vďaka pridanej zvukovo izolačnej hmote. S6tka je vhodná do bytov, či domov o veľkosti 250 m2 a dokáže vysávať, či umývať po dobu 150 minút.

Novinka stojí 546 eur.

Inzercia

TOPlist