EN

Nové zariadenie Galaxy S by mohlo prísť v apríli, cena by mala byť o 20% vyššia

 
Posledné správy hovoria o pravdepodobnom odklade uvedenia nového smartfónu Galaxy S. Samsung by ho mal uviesť až v apríli na špeciálnej akcii v New Yorku.

S blížiacim sa koncom aktuálneho kalendárneho roka neustále pribúdajú špekulácie ohľadom noviniek, ktoré sa na pulty predajní dostanú v roku 2017. Jedným z nich by mal byť aj nový smartfón Galaxy S od juhokórejskej firmy Samsung. Počas posledných rokov si Samsung vyberal na predstavenie nových zariadení Mobile World Congress (MWC), ktorý sa každoročne koná v Barcelone na prelome mesiacov február a marec.
 
 
Aj keď sa jedná o jednu z najväčších akcií ohľadom smartfónov, pre Samsung môže prísť budúci rok príliš skoro. Zatiaľ sa však jedná o špekulácie, a nie je vylúčené, že Samsung sa s novinkami miesto vlastnej akcie v New Yorku naozaj ukáže v Barcelone na MWC. Juhokórejská spoločnosť musí byť s vydaním svojho ďalšieho zariadenia veľmi opatrná, keďže si po posledných prešľapoch nemôže dovoliť ďalšie veľké zaváhania.
 
Spotrebitelia budú určite detailne vnímať každé drobnosti, a aj to môže byť jeden z hlavných dôvodov predpokladaného odkladu uvedenia nových zariadení. Záujemcov o nový smartfón Galaxy S8 ale príliš nepoteší informácia, že nové zariadenie by malo byť o 15 - 20% drahšie ako Galaxy S7. Nový smartfón by mal cenovo začínať na sume presahujúcej 900€ hranicu.
 
Zdroj: neowin
 
Komentáre (4)
Pjetro de
Pokial to nebude mat 6 palec 4K , 8-10 ARM jadier big-MiDdLe-LITTLE, 6-8 GB RAM, 256 GB vnutornej pamate (podpora 2x mikro SD každá 512 GB), poriadny fotak/kamera, podpora tri-band 4G a aspon 5000 mAh baterku (idealne 6000-7000 mAh), osobne ma to absolutne ani nezaujme. Hmotnsot a rozmery su mne u zadku, pretoze ci uz ma clovek 5,5-5,7 palcovu 170g lopatu, pokojne moze mat aj 230g 6-palcovu lopatu. Hrubka 10 ci 12 mm moze zaujimat a trapit iba cisteho idiota. Proste kazdy normalny clovek musi odmietnut dat tisic € za nieco co tu uz bolo alebo co sa nijake extremne nevynika dobe. Osobne by som dal tisic € az za nieco, co bude signifikantne prekonane az za par rokov ked pridu napr. 12-16 jadrove ARM s 5-6K displejmi a 512 GB-1 TB internym storage.
Lucifer0022
takže vravíš , že budeš najbližších pár rokov používať nízku a strednu triedu hej ??? :)
Pjetro de
Nie, ja totiz ziadny smartfon nepouzivam !)) :))) iba dumbfón. Online som doma aj v robote a do nejakej zobrazovacej jednotky (rozumej monitor) cumim 8 h v robote, nie som idiot aby som do nejakeho displeja dobrovolne cumel dalsie hodiny v sukromnom case. Online nepotrebujem byt na hajzli, ked kracam na prechode pre chodcov alebo ked kupujem chleba v potravinach !!! Nejsom totiz z takej postihnutej generacie.
Lucifer0022
Jj , vďaka za pekné nazvanie , postihnutá či nie , radšej pozerať stále do monitora ako nadávať na to že ostatný čumia , pokrok nezastavíš , a budúcnosť je taká že tých monitorov bude len a len viac :) . Radšej si choď na poldeci s kamarátmi :D koniec
Pridať nový komentár
TOPlist