Nové používateľské rozhranie pre Battlefield hry

Battlefield 1 a dva ďalšie tituly série dostanú nové používateľské rozhranie, ktoré pravdepodobne nahradí Battlelog...

DICE zverejnil na oficiálnej Battlefield webovej stránke informácie o chystanom novom používateľskom rozhraní. Nové rozhranie pre Battlefield 4 je už vo fáze beta testu. Dostať ho majú aj Battlefield Hardline a na jeseň očakávané Battlefield 1. 

Nové používateľské rozhranie má priniesť "intuitívnejší a centrálnejší dojem" a vylepšiť "zážitok hrania s kamarátmi". Má tiež "upozorňovať na relevantný obsah" a umožniť vytvorenie čaty (suqad) pred vstupom do hry. Toto zoskupenie zostane platné aj po odchode zo servera. Zároveň dostanú všetci členovia automaticky rovnaký spawn pri začiatku hry. 

Battlelog pre Battlefield 4, zdroj: vlastný

Súčasťou bude tiež systém odporúčaní kariet, herných režimov a pod. pre rýchlejšie vyhľadanie servera/hry, ktorá Vám najlepšie vyhovuje. Po pridaní nového rozhrania bude tiež možné plynule prepínať medzi zmienenými Battlefield titulmi. Všetky tieto informácie naznačujú koniec éry Battlelog. Ďalšie informácie majú byť zverejnené onedlho. Podeľte sa v komentároch či Vám bude Battlelog chýbať alebo sa naopak tešíte, že bude konečne nahradený.

 novinky a recenzie hier na PC.sk podporuje hardvérovo Gigabyte

Zdroj: Battlefield.com

Komentáre (1)
Anonymouss
Tesim sa, ze to konecne zrusia. Doteraz nechapem preco, ked chcem hrat novu hru, sa musi preto vypnut a zapnut hra :D Kde su casy, ked si clovek zapol hru a nasiel veci v polozke Multiplayer :D
Pridať nový komentár
TOPlist