Nové fotografie Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú špecifikácie pripravovaného smartfónu!

, Autor: Martin Klokner

Je známe, že spoločnosť Xiaomi už o niekoľko dní rozšíri portfólio zariadení série Mi8 o nový model. Má sa ním stať Mi8 Youth, čo však prinesie?

Na obrázkoch možno vidieť opäť výrez displeja, ktorý má ponúknuť 6,26“ a rozlíšenie 2280×1080 px. Základom bude potom osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 710 (pričom ide o rovnaký, aký je aj v smartfóne Mi8 SE). K dispozícii budú tri vezie – s 4GB, 6GB a 8GB RAM. Hovorí sa, že základná verzia so 4GB RAM bude doplnená o 64GB ROM.

Ako operačný systém bude Android 8.1 Oreo s nadstavbou MIUI 10. Kódové označenie smartfónu je M1808D2TG. Fotoaparáty: 24 MPx predná kamera a duálna zadná kamera (jedna z šošoviek bude mať 12 MPx). Má mať tiež 3250mAh batériu, oficiálne predstavený bude 19. septembra.

Zdroj: GizmoChina

Kľúčové slová
Android, MIUI, Oreo, Qualcomm, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Nové fotografie Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú špecifikácie ...

tie vyrezy na displejoch co su teraz vraj strasne moderne vyzeraju podla mna hrozne, uz by tato faza mohla prejst

Ja nesúhlasím, až také hrozné to nie je. Videl som už viacero tel. s výrezom a všetky vyzerali fajn. A navyše aj tak nie je čo riešiť. Až príde doba, keď sa bude dať zapracovať všetko priamo do displeja priamo pod sklo, tak sa všetci výrobcovia radi zbavia tzv. notch-u.

Re: Nové fotografie Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú špecifikácie ...

Úplne súhlasím...

Poslať nový komentár

TOPlist