Nová súprava Logitech MK850 Performance

Spoločnosť Logitech predstavila súpravu bezdrôtovej klávesnice a myši MK850 Performance Wireless Keyboard a Mouse Combo.

Nová súprava je založená na novom softvéri Logitech DuoLink, ktorý umožňuje nastavovať funkcie a navigáciu podľa individuálnych potrieb používateľa. Bližšie informácie výrobca neposkytol. Chýbajú aj špecifikácie novinky. 

Klávesnica v súprave MK850 Performance sľubuje komfortný a príjemný pocit pri písaní, pritom by nemala byť ani nijako hlučná. Polstrovaná opierka podoprie zápästie a znižuje opotrebenie kĺbov, novinkou je zakrivené rozloženie kláves, ktoré v prípade Logitechu často nevidíme. Myš je tiež ergonomicky tvarovaná.

DuoLink umožňuje, aby tlačidlá a gestá myši aktivovali celý rad nových akcií, keď súčasne podržíte aj funkčný kláves Fn na klávesnici. Napríklad môžete pohybom myši ľahko prepínať medzi rôznymi plochami, úlohami a aplikáciami. A keď budete počúvať hudbu, môžete prehrávanie pozastaviť a opäť spustiť kliknutím na prostredné tlačidlo, prípadne náklonom rolovacieho kolieska na pravú či ľavú stranu prechádzať na ďalšiu alebo predchádzajúcu skladbu.

Klávesnica aj myš sú vybavené technológiou Easy-Switch, kde stlačením jediného tlačidla môžete jednoducho prepínať medzi tromi rôznymi spárovanými zariadeniami.

Súprava bezdrôtovej klávesnice a myši Logitech MK850 Performance bude na Slovensku k dispozícii prostredníctvom Alza.sk za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 €.

Komentáre (3)
Hrochy
Trochu drahe na "kvalitu" od Logitech. Sice ich zariadenia vydrzia dlho na bateriu, ale kvalita klavesnic v setoch nebyva prave extra trieda. A tie 3 zariadenia znamena: jedne Wi-Fi USB prijimac a 2x Bluetooth.
Toman
cenu by som este prehrizol, ale za tie 3 strieborne tlacitka by som bil dizajnera po paprciach
pif666
Spojene funkcne klavesy a aj esc, obetovany klasicky layout. Sice potrebujem vymenit mk520, ale toto je celkom downgrade ...
Pridať nový komentár
TOPlist