Nová reklama od Samsungu opäť útočí na Apple

, Autor: Martin Klokner

Nová reklama, ktorú zverejnila spoločnosť Samsung útočí na Apple a poukazuje na vlastnosti, ktoré Apple „dobieha“.

Video predstavuje verného zákazníka Applu, ktorý postupne rozbaľuje iPhony – od prvého modelu až po posledný. Zatiaľ čo prvý telefón mu neumožnil zhotoviť fotografiu, ďalšie generácie majú malý displej, iné sú utopené vo vode a chýba im aj pero S Pen. Provokačné video sa objavilo na oficiálnom YouTube kanáli Samsung Mobile USA, pričom reklama sa snaží ukázať, ako bol vždy Samsung niekoľko krokov vpred.

Spoločnosť vo videu ukazuje tiež na výhodu v podobe 3,5 mm jacku (ktorý najnovšie iPhony nemajú a Samsung áno)  a tiež na absenciu bezdrôtového nabíjania (avšak tú, ako vieme, už iPhony 8/8+/X majú). Záver videa končí tým, že zákazníkovi dôjdu nervy a zakúpi si Galaxy Note 8, ktorý spĺňa všetky požiadavky. Zaujímavé na videu je však to, že Samsung prezentuje iba ich výhody voči Applu. Minuloročný faux pas s Galaxy Note 7 vo videu nespomenuli.

Zdroj: Techcrunch, Samsung Mobile USA

Kľúčové slová
Apple, Samsung
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Nová reklama od Samsungu opäť útočí na Apple

ale reklama je o technologickej vybave, nie o chybach v procese.

Re: Nová reklama od Samsungu opäť útočí na Apple

To je jedno. Samsung mal trable s bateriou. To je fakt ;)

Re: Nová reklama od Samsungu opäť útočí na Apple

a potom chodil stále do servisu a prasklo mu aj sklo, a nedalo sa mu volať po výpadkoch signálu a potom sa na...l a znova si kúpil iPhone, a tak žije spokojný a len sa nad horľavým Samsungom len pousmeje

Re: Nová reklama od Samsungu opäť útočí na Apple

A po kupe noveho fujfonu mu baterka vytlacila displej. O jaky dokonaly pristroj. Ani displej nepotrebuje. Ved aj tak tam mal iba hovoriace hovno.

Re: Nová reklama od Samsungu opäť útočí na Apple

alebo huawei

Poslať nový komentár

TOPlist