EN

Noctua HOME - prvé dojmy

Noctua len 2 dni dozadu predstavila svoje nové produkty z rady HOME a ja som mal to šťastie, že mi ich Noctua poslala medzi prvými. V tejto novinke za zdieľam krátke prvé dojmy. Kratšia recenzia bude nasledovať trocha neskôr.

V krabici prišlo celkovo dokopy 11 menších krabíc - príslušenstvo HOME zahŕňa aj také drobnosti ako gumené rámiky, podložky, či Hub pre 8 ventilátorov (s napájaním alebo bez). Najväčším ťahákom je však jednoznačné stolový ventilátor a extra chladenie pre rôzne iné produkty ako NAS, zosilňovače a iné zariadenia, kde by sa externé chladenie zišlo. Stojan sa dá kúpiť aj samostatne, ak už máte doma nepotrebné ventilátory.

DESK.ROOM AND MULTI-PURPOSE FAN SET obsahuje práve spomínaný stojan s ventilátorom - NF-A12x25 (balenie obsahuje napájanie, regulátor), ktorý viete uchytiť aj na stenu. Stojan samotný viete použiť aj pre 140mm ventilátory.

 

MULTI-PURPOSE FAN SET FOR DEVICE COOLING je ako názov napovedá určený na externé chladenie zariadený.

Asi všetci z tejto stránky poznajú Noctua ako firmu, ktorá vyrába kvalitné produkty a to isté platí aj pre radu HOME. Absolútne nikde sa tu nešetrilo, nikde sa nerobili zbytočné šetrenia a aj keď cena 99 Eur prekvapí nejedného, dostávate extrémne dobre spravený a vyrobený produkt.

Popravde sa čudujem, že niečo podobné vidíme až teraz... Noctua palec hore!

Pridať nový komentár
TOPlist