Nintendo Switch sa bude predávať za $300

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť Nintendo oficiálne potvrdila cenu, za ktorú sa bude predávať konzola Nintendo Switch od 3. marca, kedy sa dostane na pulty predajní. Záujemci si musia pripraviť $300, čo je približne 281€.

Oficiálneho potvrdenia dátumu začiatku predaja a ceny sme sa dočkali včera, počas živého vysielania Switch live stream z Tokia. Konzola bude predávaná celosvetovo od 3. marca 2017, a v USA sa bude predávať za cenu $299,99. Ceny na európskych trhoch sa budú líšiť v závislosti od toho, u akého predajcu bude zákazník Nintendo Switch kupovať.
 
 
 
Konzola Switch je najnovším produktom Nintenda, a je určená na hranie v obývačke po pripojení k televízoru, ale aj na hranie na cestách. Samotné zariadenie je veľké asi ako tablet, ktorý je vybavený ovládačmi na každej strane. Tieto ovládače dostali názov Joy-Con, a po pripojení ku konzole sa z nich stávajú klasické ovládače, v podobnom štýle ako pri N64. Použité však môžu byť aj ako samostatné ovládače na riadenie pohybu.
 
 
Spoločnosť Nintendo takisto potvrdila, že na konzole sa budú dať spustiť hry aj z iných regiónov, takže pre európskych hráčov nebude problém spustiť hru zakúpenú napríklad v Japonsku. Systém ponúkne aj možnosť online multiplayera, no nebude to zadarmo. 
 
Na konzole Switch si jej noví majitelia budú môcť vychutnať hry ako Splatoon 2, Super Mario Odyssey, Minecraft: Story Mode, Skylanders Imaginators, Rayman Legends, Skyrim, Minecraft, NBA 2K18, Arms alebo novinku v podobe The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
herné konzoly, Nintendo, Nintendo Switch
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Nintendo Switch sa bude predávať za $300

pre podrobne info odporúčam http://www.anandtech.com/show/11039/nintendo-switch-hardware-launch-details škoda že podporuje iba micro sd

Re: Nintendo Switch sa bude predávať za $300

Velmi poveden zariadenie. Na alze jej maju za 330 eur. Ale uz sa na neho tesim. viz https://www.alza.sk/gaming/nintendo-switch-d4526385.htm

Poslať nový komentár

TOPlist