Nexus vytvoril dokonale tichú myš

Klikanie nepočuť, extrémisti pre maximálne ticho jasajú, noční hráči takisto.

Nexus, výrobca orientujúci sa hlavne na tiché chladenie a skrinky, predstavil dnes unikátnu novinku - bezdrôtovú myš Silent Mouse SM-7000, ktorej kliky nepočuť. Na dosiahnutie bezhlučného klikania sú použité špeciálne spínače, ktoré zopnú po zatlačení bez toho, aby vydávali známy zvuk "kliku". Jednoznačne konečné riešenie pre všetkých náruživých nočných hráčov, ktorých priateľky sú z klikania nervózne.

Myš je inak celkom štandardná, má tlačidlo na prepínanie citlivosti medzi 1000 a 1600DPI, pripája sa prostredníctvom miniatúrneho USB vysielača na 2,4GHz a napájaná je dvojicou AAA batérií.
Cena ani dostupnosť zatiaľ oznámená nebola, dôležité však je, že to bude. Nexus má plus bod.

Komentáre (6)
Bumpy_SK
to aj moja roccat kone je ticha ked ju nestlacam :D
1adad1
ako stvorene pre andydula
Toman
milujem ju
haselhof
unikatna novinka to je mozno pre nexus. kamarat si par mesiacov dozadu kupil mys od microsoftu s bluetrack (myslim, ze to je microsoft wireless 4000) a klikanie na nej je takisto nehlucne. zaujimave vsak je, ze microsoft to na strankach nejako nespomina. btw: pre pozorovatela to vyzera velmi divne - mys beha po monitore, spusta ikony ale nic nepocut. kazdopadne si myslim, ze tieto spinace maju buducnost
predatormx5
ja mam doma set od MS comfort desktop 5000 kde je myska MS wireless mouse 5000 (tiez bluetrack) a klikanie je pocut rovnako ako na hocijakej inej myske, okrem tejto samozrejme. Ale taka myska by sa zisla.
Frosty
a neviem co bolo na tom tazke sak mohli to spravit nejak sak aj dotykovy displej je tichy :D
Pridať nový komentár
TOPlist