Netmarble uvádza prvý patch pre úspešnú MMORPG, Lineage 2 Revolution

, Autor: Ján Kurej

Svet úspešnej MMORPG Lineage 2 už nie je len doménou PC. Zhruba pred 3 mesiacmi spoločnosť Netmarble Games uviedla Lineage 2 Revolution tzv. mobilnú edíciu Lineage 2 dostupnú v Google Play Store a App Store. Hre sa podarilo zaujať obrovské množstvo bývalých hráčov, ktorí kedysi hrávali Lineage 2 za zlatého obdobia Interlude. Z melanchólie sa však stala mánia a už dnes vznikajú na serveroch dokonca československé aliancie, ktoré komunikujú prostredníctvom aplikácie Discord.

Zopár informácii o aktuálnej hre

Hra beží na Unreal Engine 4 a ponúka skutočne kvalitné grafické spracovanie. Na výber sú štyri druhy postáv. Človek je univerzálna postava, ktorá sa hodí pre každé povolanie. Elfovia sú skúsení mágovia. Temní Elfovia majú nižšie HP ale o to väčší DMG. Trpaslíci majú vysokú úroveň obrany a HP čo z nich robí odolných súperov. Každá postava má na výber z troch druhou povolania. Warrior, Rogue a Mystic. Tieto povolania sa ďalej delia na jednotlivé špecializácie, ktoré určujú finálnu podobu boja. Nechýba samozrejme ani dejová línia a “questy”, dokonca k dispozícii je “auto-questing” čo je automatické spĺňanie úloh. Maximálny level, ktorý ste mohli dosiahnuť bol 120. Čo sa týka multiplayeru je skutočne na výbornej úrovni. Hra ponúka jednotlivé zápasy 1 na 1 alebo tzv. “Fortress Siege” a “Open Siege” 30 na 30. A ďalšie zaujímavé prvky, ktoré dobre poznáte z desktopovej verzie Lineage 2.

Patch prichádza 23.1.2018

Tvorcovia hry však v priebehu tohto mesiaca informovali, že prichádza vôbec prvý patch pre túto anglickú verziu hry. Už zajtra budú hráči čeliť novým výzvam v podobe novej hranici levelu 180 a pokračovanie dejovej línie, ktorá skončila spojenectvom so Silverlight Mercenaries. Okrem toho tvorcovia otvoria nové lokácie v Girane a ďalšie “Fortress/Open Siege” v Gludiu a Dione vrátane nového "field bossa". Veľa ďalších noviniek sa dozvieme až zajtra. Súhrn všetkých zverejnených noviniek si môžete pozrieť na videu nižšie.

 

Zdroj: Lineage 2 Revolution

Kľúčové slová
lineage 2 revolution, netmarble
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Váš článok nie je uplne pravdivý, v poradí sa jedná o štvrtý update...
http://www.lineage2revolution.eu/category/release-notes/

Dobry den. Ako zdroj bola pouzita fan site pre zrozumitelnost. Od zaciatku kedy vysla hra nevysiel update hry. Clanok nehovori o nejakej oprave ale upgrade kontentu. Viac informacii na oficialnej stranke tvorcu hry. https://community.netmarble.com/lin2ws/lin2ws/announcement/5613-1-24-upd...

Poslať nový komentár

TOPlist