Najpredávanejší smart náramok Xiaomi Mi Band 4 za skvelú cenu

Mi Band náramky od Xiaomi sú svetovo najpredávanejšími smart náramkami pretože sú kombináciou dobrej ceny a funkcií. Momentálne sa na trhu predáva už 4.generácia tohoto náramku a hlavný rozdiel oproti predchodcom, je farebný dotykový amoled displej.

Použitie farebného amoled displeja Xiaomi vyriešil slabšiu čitateľnosť textu na náramku na priamom slnku. Pritom výdrž náramku ostala stále skvelá. Tá sa pohybuje okolo 20 dní na jedno nabitie. Toto číslo môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti. Pri zapnutí notifikácií na mail, sms, messenger, skype, wiber, tel. hovory, budíku som sa zatiaľ nedostal pod 20 dní. 

Funkcie náramku ostali zachované ako v predchádzajúcej generácií. Nechýba tu meranie krokov, tepu, kalórií, spánku, budík, stopky, upozornenie na udalosti a iné. Náramok má aj funkciu stáleho merania tepu, čo ale spôsobí rýchlejšie vybíjanie náramku. Momentálne túto funkciu testujem a pri zachovaní upozornení, ktoré som spomenul vyššie mi výdrž klesla na 15 dní.

Ak vás náramok zaujal a rozmýšľate nad jeho kúpou, môžete ho teraz získať s oranžovým náramkom za výbornú cenu 27€. Ide o čínsku verziu, ktorá ma základný jazyk čínštinu, ale tá ide veľmi jednoducho zmeniť na angličtinu alebo slovenčinu. Nižšie priložím link návod. Čínska verzia je úplne rovnaká ako je global, akurát na nainštalovaní jazyk. CN verzia ma čínsky global anglický. Aby som bol úplne presný rozdiel tu je. Ten je cena. CN verzia je o pár euro lacnejšia ako global.

Link, na zmenu jazyka v náramku. Inštaláciu jazyka robíte na vlastnú zodpovednosť a pc.sk nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie náramku.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Komentáre (4)
miro

po každej aktualizácii treba preinštalovať jazyk....

Michal Bajánek

po aktualizacii coho? Upravena aplikacia MiFit ma zakazane sa updatnut, teda jazyk v naramku sa nemeni. Ak sa pouzije stianuty MiFit z ochodu a jazyk sa zmeni cez napriklad Notify, tak pri aktualizacii aplikacie MiFit sa znova jazyk prepne na cinsky a musi sa opatovne nastavit v Notify

Kole

Aká je teda tá cena?????

Michal Bajánek
Pridať nový komentár
TOPlist