Na web unikol prvý výzor budúceho iPhonu 12!

Dizajn iPhone 12 Pro Max pravdepodobne unikol na web. Telefón konečne prejde dizajnovými zmenami.

Hneď na úvod pripomíname, že informácie sú stále v rovine špekulácií, ale známy leaker prišiel s informáciami z dobrého zdroja priamo z továrne Foxconn, že takto by mohol vyzerať nový iPhone 12 Pro Max. Zaujímavá informácia, že telefón má byť výrazne užší pričom hrúbka klesne z 8.1 milimetra na 7.4 milimetra.

Telefón má byť vybavený 6.7“ OLED displejom, teda sa mierne zväčší. Podstatou novinkou je, že sa okraje zmenšili až o 40% z 2.5 milimetra len na 1.5 milimetra, uvidíme aká bude odolnosť. Užší by mal byť zároveň notch, spoločnosti Apple sa údajne podarilo presunúť niektoré senzory vyššie do rámu. Práve u súčasnej generácie, je toto obmedzenie, prečo notch ostal rovnaký ako u predchádzajúcej generácie.

Už viac-menej istou novinkou je LiDAR skener (čo je vlastne 3D radar), pre mapovanie objektov a meranie rozmerov. Ten už má aj nový iPad Pro. Väčšie by mali byť aj šošovky pre jednotlivé kamery, takže by mala byť celkovo väčšia kvalita fotografií. SIM slot sa presunul na druhú stranu, takže „eSIM only“ zariadenie neuvidíme, pribudne ale podpora 5G.

Zdroj: YT

 

Pridať nový komentár
TOPlist