EN

Motorola predstavuje najlacnejší 5G smartfón!

Výrobca chce novinkou zaujať hlavne nenáročné publikum.

5G technológia sa postupne udomácňuje aj v našich končinách, preto sa pri tejto príležitosti rozhodla spoločnosť Motorola predstaviť nový cenovo dostupný smartfón - Moto g34 5G. Novinka sa primárne sústredí na nenáročného používateľa, čomu zodpovedá aj hardwarová výbava. Napriek tomu sa výrobcovi  podaril do zariadenia integrovať aj drahšie technológie. Budúci majitelia smartfónu moto g34 5G sa môžu tešiť napríklad na 6.53" HD+ IPS displej s podporou 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Túto hodnotu oceníte najmä pri prehrávaní videa, alebo hraní hier.

Solídnu výdrž na jedno nabitie vám zabezpečí 5 000 mAh batéria s podporou rýchleho 18W nabíjania, pričom v balení sa bude nachádzať 20W nabíjačka. Srdcom novinky je procesor Qualcomm Snapdragon 695, ktorému sekunduje 4/8 GB RAM a 64/128 GB vnútorné úložisko. Spoločnosť Motorola myslela aj na ľudí, ktorí radi fotia a moto g34 5G vybavila 50 Mpix fotoaparátom s podporou technológie Quad Pixel. Vďaka tomu vytvoríte kvalitné snímky aj za zhoršených svetelných podmienok. V prípade, že radi fotíte makro zábery, výrobca zakomponoval do zariadenia aj druhý fotoaparát s 2 Mpix símačom. Pod displejom sa nachádza taktiež 16 Mpix fotoaparát, ktorý zároveň slúži aj pre odomykanie smartfónu pomocou tváre.

Novinka je vybavená snímačom odtlačkov prstov. Motorola moto g34 5G zvláda aj prácu s dvoma nano SIM kartami, prípade aj eSIM. Ak vám nebude stačiť miesto pre vaše multimédiá, môžete si priestor rozšíriť pomocou microSD kariet do veľkosti 1 TB. Smartfón sa bude predávať až v troch farebných prevedeniach - Charcoal Black, Ice Blue a Ocean Green. Zariadenie príde na trh s operačným systémom Google Android 14.

Motorola moto g34 5G bude štartovať na sume 169 eur.

Tlačová správa

Pridať nový komentár
TOPlist