Miniatúrne bluetooth reproduktory do dlane, na ruku a aj do kúpeľne

, Autor: Anonymný používateľ

Quelima nevyrába len podarené miniatúrne full HD kamery, ktoré stoja smiešných 10€, ale aj zaujímavé bluetooth reproduktory. Sú  tiež, podobne ako ich kamerky veľmi malé. Navyše sú vododotesné, májú mikrofón na telefonovanie a tiež stoja len pár šupiek :)


Quelima vyrába okrem bluetooth reproduktorov aj miniatúrne full HD kamery.

Bluetooth reproduktory slúžia hlavne na to, aby ste si mohli prehrávať hudbu z mobilu v lepšej kvalite než z jeho reproduktorov. Kvôli tomu sú väčšinou aj prenosné, aby ste ich s mobilom mohli všade ľahko doniesť. Ich druhou hlavnou výhodou je, že vám prinesú hudbu či slovo, ak pozeráte na mobile filmy či videá, kdekoľvek chcete. Práve preto sú mnohé bluetooth reproduktory vodotesné. Ich ďalšou prednosťou je, že v podstate tak trochu šetria batériu mobilu, keďže hrajú namiesto neho. Pozrime sa na výber tých najprenosnejších, najmenších a zároveň najlacnejších.

Začnime reproduktorom Quelima. Máme značku Quelima radi kvôli jej miniatúrnym HD kamerám do auta či na turistiku. Bluetooth reproduktor Quelima je zaujímavý produkt. Trochu nám vŕta v hlave, kde s ním. Prv si ale o ňom niečo povedzme. Vnútorná batéria reproduktoru s kapacitou 400mAh umožňuje prehrávanie hudby po dobu 2,5 hodín. Reproduktor je vodotesný podľa štandardu IP66. To znamená, že pri testoch zniesol silný prúd vody po dobu najmenej troch minút. Reproduktor Quelima má handsfree funkciu a teda s ním môžete hovoriť ako s handsfree slúchátkom. Jeho rozmery sú 8 x 8 x 5 cm a váži 114 gramov a môžete ho mať v štyroch farebných prevedeniach. Stojí ľudových 7,86€.

Pri bluetooth reproduktoroch záleží na čo ich chcete. Ak chcete prenosnejší, nájdete aj menšie, ako napríklad Outdoor Firefly reproduktor, ktorý je ešte vodotesnejší, podľa štandardu IP68 a znesie tak aj ponáranie do vody na dlhšiu dobu. Je menší, pri rozmeroch 5,8x5,8x8 cm váži trochu menej, 115 gramov. Má aj o málo väčšiu batériu ako Quelima, s kapacitou 500 mAh. Tiež má funkciu handsfree a aj dizajnovo to s ním nie je zlé. Quelima ho o máličko prekonáva cenou, keď Outdoor Firefly stojí 8,29€.

Mimochodom, ak chceme prenosnosť, ktorú už nič nepobije, a niečo s čím ste tažko coool, čo tento "reproduktor"? :) 

Bluetooth reproduktor ako hodinky. No, že to už niekoho napadlo. Hodinkový bluetooth reproduktor Ourspop B20 váži 69 gramov, má slot pre TF kartičku, takže môže prehrávať hudbu aj bez mobilu. No je to zároveň aj rádio, bluetooth reproduktor a handsfree sluchátko. Stojí, no nie naozaj veľa, 11,91€.

Ale vráťme sa k reproduktoru, ktorým sme začínali. Načo teda Quelima je? No, zdá sa nám, že naozaj do kúpeľne. Má klasickú kúpeľňovú príchytku. Nakoniec, nevyzerá zle a tak nám tam sadne zo všetkého najviac. Odteraz už nemusíte v kúpeľni počúvať len špliechanie :)

Mimochodom kamerka Quelima SQ11 Mini Camera je teraz opäť v predaji za príjemnú cenu 10,20€. Za skutočne miniatúrnu, len 20 gramovú, full HD kameru je to naozaj dobrá cena. S jej predchodkyňou SQ8 sme boli veľmi spokojní. Nahrávala ako mala, za 10 eur to bola veselá kúpa, ktorá nesklamala. Nad SQ8 sa každý kto ju videl naživo čudoval nad tým, aká je malá a aká je ľahučká. SQ11 je ešte ľahšia :)

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest, prenosné reproduktory
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist