Microsoft údajne pripravuje rovno 2 nové Xbox konzoly

, Autor: Anonymný používateľ
 
Podľa zákulisných informácií uvedie Microsoft v priebehu 2 rokov najmenej 2 nové Xbox konzoly.

Zdá sa, že Microsoft nechce zostať so špekuláciami ohľadom uvedenia novej hernej konzoly za Sony a dnes sa na Internet dostali reči o tom, že do 2 rokov sa dočkáme hneď dvojice nových Xbox konzol. Ešte tento rok by mala prísť na trh menšia a lacnejšia verzia Xbox One, ktorá by mala mať 2TB HDD, čím by došlo k zdvojnásobeniu úložiska súčasnej Xbox One pričom konzola by mala byť o 40% menšia ako súčasná Xbox One. Viaceré zdroje veria, že predstavenie tejto konzoly nastane počas E3 výstavy, ktorá sa koná v polovici júna.
 
 
Podľa anonymných zdrojov dorazí po tejto konzole v roku 2017 výkonnejšia Xbox konzola s kódovým označením Scorpio. Táto konzola by tiež mala obsahovať bližšie nešpecifikovanú výkonnú grafickú kartu a celkovo by konzola mala byť pripravená aj pre Oculus Rift a hranie v 4K rozlíšení.
 
Microsoft sa údajne ma odvrátiť od pomalších hardvérových zmien každých 5 rokov alebo podobne dlhú dobu a miesto toho plánuje nasadiť akýsi inkrementačný model s častejším uvádzaním nových konzol a hier, ktoré budú kompatibilné naprieč Windows 10 zariadeniami a s odlišnými Xbox konzolami.
 
Spoločnosti Microsoft aj Oculus sa odmietli k záležitosti vyjadrovať.
 
Zdroj: kotaku
 
Kľúčové slová
herné konzoly, Microsoft, Xbox, Xbox One
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Ze nove.. a hw bude 2roky stary. Nemam rad konzoly. Iba obmedzuju pcckarov . Narazam na nove hry. Vsade prihliadaju na konzoly. A ked vysiel rise of the tomb rider mali hlavy v smutku. A preco je to take hnusne. Kde su exkluzivitky pre pc ako kedysi crysis.

Ale ak vydaju nieco dobre. Potom uznam.

konzole su prezitok... platim za nieco co je obmedzene v kazdom smere (hardw.+softw) ,no nekup to .. :-D

Poslať nový komentár

TOPlist