Microsoft spúšťa bezplatnú hru Age Of Empires Online

„Najväčšia Age Of Empires hra všetkých čias.“

Takmer presne pred rokom ohlásilo herné oddelenie spoločnosti Microsoft nové pokračovanie populárnej strategickej hry Age Of Empires. Ako sa už pomaly stáva zvykom, novinka je úzko spätá s on-line hraním, aj keď hra pre jedného hráča má poskytovať okolo 40 hodín zábavy. Najdôležitejším prvkom je práve hra viacerých hráčov, ktorá umožní stavať impérium a bojovať po boku priateľov, alebo proti nim.

Inštalačný balík je dostupný na domovskej stránke na bezplatné stiahnutie, na inštaláciu je nutné konto Live ID, ktoré funguje aj pre ostatné služby a hry Microsoftu. Komiksová grafika nevyžaduje žiaden drahý hardvér, postačuje 2GHz dvojjadrový procesor, grafická karta so 128MiB pamäťou, 1GiB až 2,5GiB RAM pamäte a širokopásmové pripojenie k internetu. Pre spustenie bude nutné zrejme aj "kúpiť" hru cez Marketplace a získať tak inštalačný kľúč.

Ako u mnohých iných bezplatných hier, aj u Age Of Empires Online budú k dispozícií platené rozširujúce balíčky, ktoré majú z nej spraviť „najväčšiu Age Of Empires Hru všetkých čias".

Komentáre (8)
spok
fuha po roku drvenia na PS3 sa po veceroch vraciam ku PC najprv kvoli free TF2 potom Arma2 a este ma zdrzi aj AoE? :)
Memnon
ja mam za prvy den uz dakych 6 hodin za sebou, mozem povedat ze je to super, grafika pekna neurazi na nic sa nehra a zaroven detailna kazdopadne urcite rozsirenie aspon v podobe jeden zo 4 civilizacii(zatial dostupne len 2) bude nevyhnutne pre dostatocny komfort a pozitok
mmx123
nazdar, ako ziskam ten kod?... na marketplace ma to nechce pustit ktomu kodu...
Ján Kisty
zrejme nijak, problem regionu... prave sa to riesi na fore... zalezi kde je tvoj ucet... mne to na jednom(starom, kde mam GTA IV a Section 8) ide a na dalsich 3(novovytvorenych) nie...
mirecc30
mne uz nejde ani gta 4 ... dufam ze to coskoro bude konecne cele funkcne
jakeer
Product key netreba, navod tuto: http://www.hobbyportal.sk/pc-a-technika/hry/age-of-empires-online-product-key-netreba
Ondro1
Prečo to vyzerá otrasne ako animák od Pixaru?
jursky
Asi je to teraz v móde. Prvú hru ktorá prišla s takým navonok bijúci do očí iným dizajnom bolo Borderlands, potom prišlo League of Legends a teraz tu máme AoE online, to som zvedaví čo ešte spravia v takej komickej verzii. Ale nemôžem povedať že by sa mi to nepáčilo. Keby spravili AOE s klasickou grafikou, zrejme by im to hrali iba skalný hráči série AOE. Najlepší bol aj tak engine Age of Mythology, to malo perfektné všetko. :)
Pridať nový komentár
TOPlist