Microsoft prináša dva nové dizajny Xbox ovládačov

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť Microsoft včera predstavila dva nové dizajny Xbox bezdrôtových ovládačov. Nesú označenie Ocean Shadow a Winter Forces.

Majitelia herných konzol Xbox od Microsoftu sa môžu tešiť z nových, špeciálnych dizajnov herných ovládačov. Včera boli svetu predstavené dve novinky nesúce označenie Ocean Shadow a Winter Forces. Dobrou správou je fakt, že Microsoft uviedol už niekoľko ovládačov pod označením Shadow alebo Force, takže nie je vylúčené, že sa v budúcnosti tieto rady rozrastú o nových členov.
 
 
Ocean Shadow prichádza v matnej čiernej farbe, ktorá postupne prechádza do lesklej svetlomodrej farby. Tlačidlá sú takisto ladené do elegantnej čiernej. Ovládač Winter Force naopak patrí do rady Forces a pridáva sa k ovládačom Armed Forces, Covert Forces a Midnight Forces, ktoré boli vydané v marci minulého roka. Winter Force dostal arktickú kamufláž a stelesňuje moderný dizajn.
 
 
Oba ovládače budú u vybraných predajcov dostupné od 7. februára za odporúčanú predajnú cenu $69,99 (približne 65€). Kompatibilné budú s hernými konzolami Xbox One a Xbox One S.
 
Zdroj: neowin
 
Kľúčové slová
herné konzoly, Microsoft, ovládače, Xbox, Xbox One
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist