Microsoft predstavuje predplatné - umožňuje hrať až 100 rôznych hier každý mesiac

, Autor: Ján Kisty

Microsoft ohlásil „Game Pass“, umožňuje hrať viac než 100 hier na platforme XBOX.

Microsoft robí na svojej konzole XBOX kontroverzný krok, keď spúšťa program predplatného. Hry sú dostupné už za $9.99 (dúfajme 9,99€) mesačne. Kontroverzný krok preto, lebo je verejným tajomstvom, že výrobcovia na svojich konzolách prerábajú. A sú to práve hry, ktoré im produkujú zisky.  

V prvej fáze spoločnosť Microsoft sľubuje hry od Microsoft Studios, 2K, 505 Games, Bandi Namco Entertainment, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, Sega, SNK, THQ Nordic či Warner Bros. Interactive Entertainment .

Určite nebude chýbať Halo 5: Guardians, Payday2 či NBA 2K16. Je nutné dodať, že hry sa budú meniť. Služba je teda podobná ako má Sony PSN, tá však ponúka iba 3-4 tituly. Či bude stačiť raz hru pridať a následne hrať bez obmedzení aj ďalšie mesiace známe nie je. Všetky hry bude pre permanentné hranie možné kúpiť v zľave. Program je v súčasnosti prístupný len v Xbox Insider. Na trh príde niekedy v máji.

Zdroj: xbox

 

Kľúčové slová
Xbox
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Neviem z akeho dovodu si autor mysli, ze sa na tom bude prerabat ? ... Vsak za 59,99€ si tu hru fyzicky kupim a nikto mi ju nikdy nezoberie ... pri "predplatnom" to bude kazdy mesiac 9,99€ ale ziadnu hru nikdy realne vlastnit nebudem = ked zrusim "predplatne" som bez hier (a pritom som rok platil 9,99€ = 120€ ... za to kludne moze byt 3-4-5 hier, ktore budem vlastnit ... a nie prenajimat).

Poslať nový komentár

TOPlist