Masky a respirátory dostupné z Gearbest EU skladov (UK, Nemecko)

Napriek tomu, že sme tu už mali zopár noviniek k maskám a respirátorom, prinášame vám ďaľšiu ako sa k maskám dostať. Bohužiaľ sa dostupnosť masiek na Slovensku zatiaľ nijak nezlepšila, takže sa treba obzerať po iných zdrojoch.

50ks jednorazových masiek za cenu 37,78 eur z UK skladu. Poštovné za urýchlené odoslanie je 9,4 eur s odoslaním na druhý deň po objednávke. Naša skúsenosť hovorí o 6 dennom dodaní od objednávky.

10ks KN95/FFP2 masiek z nemeckého skladu za cenu 65,80 eur. Poštovné je rovnako za 9,4 eur. Masky budú poslané nasledujúci deň od objednávky.

Ako nás informovali ľudia, problémom na slovensku je dostať sa k bezdotykovým teplomerom. V EÚ skladoch Gearbestu sme zatiaľ nič nenašli, tak sem dávam aspoň jeden link na teplomer z Číny. Ak sa nám podarí nájsť iné produky, linky budeme postupne dopĺňať.

EMIE bezdotykový teplomer za 43 eur, s poštovným zadarmo. Produkt sa odosiela za 8-18 pracovných dní.

Ak by ste mali záujem u dezinfekčné utierky, Gearbest má v ponuke utierky so 75% obsahom alkoholu za cenu 11,30 eur. Poštovné je 1,41 eur. Tu však treba počítať s dlhším dodaním minimálne 20 pracovných dní.

 

Inzercia

Komentáre (5)
josif

das tam fotku ruska a trepes, ze to je respirator FFP2? ty si urcite nejaky vychodniar!!!!!!! Boh ta potresta

Lukáš Lancz

Treba vediet citat a vsetko bude ok. Prva foto je 50ks obyc ruska...
text a druha foto je na respirator ffp2

Vychodniar

A ty budes urcite zapadniar, nevies citat a demencia proste preteka von. Najprv tam spominaju ruska a je tam fotka ruska potom spominaju respiratory a je tam fotka respiratora... Boh ta uz ocividne potrestal.

Anna

Ešte si možno na východe nebol, a možno tento primitivizmus si získal z prostredia., v ktorom sa pohybuješ.... Boh nikoho netrestá , to sám sa trestáš, svojou pýchou....

Muzdopohody

Tie ffp2 som zvykol pouzivat v dielni pri bruseni dreva,to by ste mali vidiet kolko prachu som mal v nose,no a co potom virusy?

Pridať nový komentár
TOPlist