Maniak prešiel nové GTA V za 38 hodín!

Po vydaní dlho očakávanej novinky z dielne Rockstar sa mnohým hráčom uľavilo z nekonečného čakania. 

Hra však vyšla podľa očakávaní a pomaly ale isto sa vypredáva v každom obchode. To, čo predviedol mladík po zakúpení piatej série GTA však nik nečakal.

Seansa sa začala 12 septembra. Hráč si viedol podrobné záznamy z celej hry a v priloženom linku nájdete kompletný harmonogram hráča, ktorý sa prebíjal cez ďalšie pokračovanie notoricky známej série GTA.

7:45 a.m: I feel great (cítim sa skvelo). Týmito slovami sa začala šialenosť. Odhodlaný hráč plánoval sadnúť za Xboxový ovládač, a zdolať hru v jednom „run-e“(behu), čo sa mu nakoniec aj podarilo.

Šialené hranie pokračovalo až do ďalšieho dňa. Bez spánku a v plnom nasadení si Joseph Bernstein nakoniec splnil svoje poslanie, a hru dokončil po 38mich hodinách neustáleho hrania.

O deň neskôr, 9:50 p.m : i beat the game. (prešiel som hru). Po vzhliadnutí titulkov sa pobral Joseph do postele.

Kompletný report  z hrania si môžete prečítať tu.

Komentáre (15)
xsi69
"Seansa sa začala 12 septembra, čo bolo včera." 17. septembra :) Mohol sa dať live na youtube :D Ale doba hrania 38hodín je na dnešné pomery viac než slušná .
Broslowski
je tam 12 sept. v zdroji, držme sa toho, moja chyba :)
passco
To je ako pri diablo 3.. Ja som este len bol v tretom akte a nejaky blazni presli vsetky obtiaznosti :D
Toman
- hlavnych misii je tam len 70 - to je malo - ja uz mam spravenich vyse 50 - ZATIAL MI TO PRIDE KRATKE!!!! - ale urcite k tomu budu pravidelne vydavat DLC s dalsimi ulohami - taky velky svet si to priam pita - radam ze cena za DLC pak bude 20USD/EURO
Broslowski
IMO Toman na dovolenke drví GTA V :D
pipo137
Broslo zabil :-) ...tých pár dní to už pri tom GTA nejak prežije :-D
Toman
skoro sa trafil... nemam dovolenku, mam serioznu PN-ku!!!!! (fakt nekecam)
Luis
Zdravím nepomohl by si mi z niečim v GTA V dik
dendroid
Hmmm, Toman, nemusel by si vravieť, koľko to má misií ...
Toman
- ma to presne - 69 misii - 42 zazitkou - 20 nahodnuch cudzincou - 14 nahodnich udalostii - 16 "roznich" misii uz mam 58!!! za sebou!
dendroid
Neviem, čo tým sleduješ, ale myslím, že sa nájde viac ľudí, čo by sa radšej nechali prekvapiť. Takže ti ďakujem.
Broslowski
Nesleduj veci o tej hre, hlavne na internete :D inak sa skutoČne dozvieš úplne všetko :D No skutočne si nemyslím, že by GTA V trpelo ak sa dopredu dozvieš koľko má misií :)
dendroid
Tak už som to prestal sledovať, až na ten počet misií (za čo ti znova ďakujem, Toman) som sa nič také zásadné nedozvedel. Vyšlo to pred pár dňami, chcel som si prečítať aj reakcie bežných ľudí. Nečakal som, že niekoho napadne vytrúbiť počet misií a podobné veci. Nie je to síce až taká zásadná vec, ale tiež nepotrebujem vedieť po 50 misiách, že sa blíži koniec hry.
Toman
Sak mi Xboxaci uz vseci hrame a vas PCckatou sa GTA V nebude tikat tak co sa rozculujes.... miesto portu na PC spravia racej port na nextgen - natom zarobia viac!
Toman
PREJDENE!!!!!!!!!!!!!!!!! KUA, to bola akcia....... - uaaa... tak snat sa cez vikend zrelaxujem - ale stalo to zato - chcete prezradit koniec???? :D :D :D
Pridať nový komentár
TOPlist