Malý iPhone SE sa vráti

, Autor: Ján Kisty

Apple vraj chystá iPhone SE 2. Prísť by mal v prvej polovici roka 2018.Zariadenie má vyrábať výlučne firma Wistron, aspoň tak tvrdí čínsky zdroj China Economic Daily. Dnes sa väčšina zariadení montuje vo Foxconne. 

Pripomíname, že prvé zariadenie iPhone SE bolo predstavené minulý rok v marci, pričom sa stále teší veľkej obľube, hlavne vo firmách. Mnoho používateľov iPhonu 4 a 5, na ktorom model si SE zakladá, považujú rozmer 4"  za ideálny telefón.

Telefón má mať údajne opäť 2GB RAM a až 128GB internú pamäť. Pohánať ho má Apple A10 Fusion procesor. Predná kamera má mať 5Mpx a zadná kamera zase rozlíšenie 12Mpx. Batéria má mať pomerne slušných 1700 mAh. Displej by mal byť stále veľký 4”, čo sme naznačili aj vyššie, a dokonca sa spomína, že telefón bude mať aj 3,5mm jack, čo je ale veľmi nepravdepodobné.

Zdroj: techspot

 

Kľúčové slová
Apple, Apple iPhone SE
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Malý iPhone SE sa vráti

"slušných 1700 mAh"
ak znamená sušných 2 z10 tak ok

Re: Malý iPhone SE sa vráti

Prve SE ma tiez len relativne smiesnu bateriu, pritom vydrz na jedno nabitie je porovnatelna s telefonmi s podstatne vyssou kapacitou

Re: Malý iPhone SE sa vráti

To len andruid teflony potrebuju elektraren, aby vydrzali aspon pol dna

Re: Malý iPhone SE sa vráti

aj sucasny SE ma 128GB pamat

Re: Malý iPhone SE sa vráti

4 palce berem

Re: Malý iPhone SE sa vráti

Mám práve v ruke SE a prechádzam na menšiu osmičku. Ono je skvele mat takto maly s výkonný prístroj, ale akonáhle začnete viac čítať a písať na takom zariadení, skôr či neskôr siahnete po niečom väčšom. Paradoxne z toho bolia ruky pri častom písaní viac, ako z niečoho “veľkého”. Plus verzia je už trochu extrém a 4,7” zdá sa byt rozumný kompromis pre niekoho, kto smartfón používa ako smartfón a nie len na vybavovanie hovorov. I keď stále si myslím, že Apple mal zmeniť dizajn a posunúť obrazovku menšieho modelu na 5,1” s tým, že využije viac miesta na prístroji s minimálnym zväčšením jeho rozmerov. Ako taký sa mi páči, ale čo si budeme klamať. Čím väčšia obrazovka v stravitelnych rozmeroch, tým lepšie. Úplne orezane rámčeky zase tiež moc nemusím, je to nekomfortne...

Re: Malý iPhone SE sa vráti

Mohli by tam dať ten jack lebo veľa ľudí chce iphone s jackom ,veľa ľuďom sa nepáči keď nabíjajú telefón ale nemôžu mať slúchadlá.

Poslať nový komentár

TOPlist