Majiteľ si upravil svoj Samsung Galaxy A32 5G nečakaným spôsobom!

Vadí vám, že váš smartfón vydrží málo na jedno nabitie? Možno je tu riešenie.

Výrobcovia smartfónov sa snažia každou novou generáciou týchto inteligentných zariadení, predlžovať aj výdrž na jedno nabitie. Väčšina smartfónov má už batériu s priemernou kapacitou 5 000 mAh. Lenže nájdu sa ľudia, ktorým jednoducho aj dvojdňová výdrž telefónu jednoducho nestačí a pravidelné dobíjanie tiež nie je pre nich riešenie. Nosiť so sebou powerbanku je pre niekoho tiež veľmi nepraktické. Čo ak teda pripevníte k svojmu smartfónu powerbanku a rovno s kapacitou 30 000 mAh? To si asi povedal používateľ Redditu - Downtown_Cranberry44, ktorý sa rozhodol upraviť svoj Samsung Galaxy A32 5G.

Downtown_Cranberry44 pripevnil 30 000 mAh batériu k svojmu Samsungu Galaxy S32 5G, čím v podstate zvýšil kapacitu zariadenia šesťnásobne. Pri úprave musel majiteľ smartfónu pôvodnú batériu odstrániť. Nová batéria pozostáva zo šiestich článkov Samsung 50E, ktoré zapojil paralélne. Samozrejme takáto úprava si vyžiadala aj svoju daň, pretože softvér smartfónu nerozoznáva správne kapacitu batérie a v stavovom riadku zobrazuje vždy 1 percento. Zariadenie má s novou batériou vydržať priemerne jeden týždeň ja jedno nabitie. Svoju daň si vyžiadala aj hmotnosť zariadenia, ktoré má v súčasnosti vážiť približne 450 gramov.

Nabitie zariadenia má trvať až sedem hodín. Vďaka veľkosti batérie mohol Downtown_Cranberry44 urobiť aj pár iných úprav. Smartfón je teraz obohatený o Apple Lightning a USB-C porty, ale aj dva USB-A konektory pre reverzné nabíjanie.

Zdroj: Gizchina,

Pridať nový komentár
TOPlist