Logitech uvádza na trh novinky - podsvietené reproduktory

Logitech G dnes oznámil uvedenie dvoch nových prírastkov do rodiny herných zariadení. Herné reproduktory pre PC s úplným názvom Logitech® G560 PC Gaming Speakers sú prvým reproduktorovým systémom s vyspelou technológiou Logitech G LIGHTSYNC, ktorá synchronizuje podsvietenie so zvukmi podľa aktuálnej hernej situácie. 

K reproduktorom sa pridáva nová mechanická herná klávesnica Logitech® G513 Mechanical Gaming Keyboard. Klávesnica Logitech G513 je tiež vybavená technológiou LIGHTSYNC RGB. Môžete si u nej vybrať z dvoch typov mechanických spínačov Romer-G a disponuje aj veľmi pohodlnou opierkou pre zápästie.

Reproduktory Logitech G560 majú výkon 240 wattov v špičke a 120 wattov efektívnych (RMS), čo ponúka úžasný zvuk pre hudbu a PC hry. Navyše má 3D zvuk vďaka technológii DTS: X® Ultra 1.0.

Reproduktory Logitech G560 majú široké možnosti pripojenia: k dispozícii sú konektory USB a jack 3,5 mm, rovnako ako aj Bluetooth rozhranie. To vám v spojení s vstavanou technológiou Logitech Easy-Switch umožňuje plynulo prepínať medzi štyrmi pripojenými zariadeniami.

Mechanická herná klávesnica s technológiou LIGHTSYNC

Zdvih kláves je len 1,5 mm, čo v spojení s nízkou silou nutnou k zopnutiu (iba 45 gramov) poskytuje prakticky okamžitú odozvu.

Klávesnica Logitech G513 má horný rám z eloxovaného a brúseného hliníku, ktorý sa používa v letectve (známy ako trieda 5052), a umožňuje, aby rám klávesnice bol tenký, skvelo vyzeral a zároveň ponúkal robustnú odolnosť.

Klávesnica bude dostupná v apríli za približne 179€ a reproduktory za približne 249€.

Zdroj: TS Logitech

Pridať nový komentár
TOPlist