Logitech uvádza elegantnú ultratenkú dotykovú myšku

Poznávacím znakom nie je len nízky profil, ale aj dlhá výdrž na jedno nabitie a bluetooth pripojenie.

Logitech známy svojimi perifériami obohatil svoju ponuku produktov o ďalší zaujímavý kúsok. Ultrathin Touch Mouse je inšipirovaná práve ultrabookmi a ich tenkým prevedením s povrchovou úpravou. Dá sa povedať, že Logitech mieri práve do tejto kategórie a chce osloviť užívateľov ultrabookov a MacBookov. Povrch myšky je z leštenej zliatiny hliníka. Pripojiteľnosť je zaručená cez bluetooth 4.0 s technológoiu Easy-Switch, ktorá dovoľuje pripojiť myšku na váš laptop, desktop a tablet zároveň. Prepínanie medzi zariadeniami je možné jednoduchým prepnutím spínača.

 

 

 Ultrathin Touch Mouse sa nabíja cez USB port a len jedna minúta nabíjania postačí na to, aby ste s ňou mohli pracovať celú hodinu. Je dostupná v dvoch farbebných prevedeniach. T630 je elegantná čierna a T631 je v bielej farbe. Dostupná by mala byť v USA začiatkom septembra a v Európe začiatkom novembra 2013. Záruka je tri roky a  predpokladaná cena je $69.99.

 

T630

 

T631

 

Zdroj: electronista.com

Komentáre (3)
passco
Neviem cim to je ale ked pocujem logitech, prve co ma napadne je lacne smejd :D
sareth
A ktorá značka myšiek je podľa teba lepšia? Budem hádať - Razer?
passco
Nebavme sa len o značke myšiek ale značke celkovo ;) Vyskúšal som už kopu rôznych myšiek aj tie drahšie akože "pro" ale mne sa osvečil, len jeden typ a to od nemenovanej značky za cca 14 eur.. funkčnosť, spolahlivosť a dobre sa drží v ruke :P
Pridať nový komentár
TOPlist