Logitech prináša na trh novú hernú myš G Pro Gaming

, Autor: Ján Kisty

Spoločnosť Logitech uvádza na trh hernú myš Logitech G Pro Gaming Mouse. Myš Logitech G Pro je postavená na rade Logitech G100, bude teda opäť určená pre profesionálnych hráčov eSports.

 „Spolupráca s hráčmi eSports je prínosná v tom, že nám sami povedia, čo sa im páči, ale aj to, čo je pre nás ešte dôležitejšie, čo sa im nepáči,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie herných zariadení spoločnosti Logitech. „Naša nová herná myš Logitech G Pro preberá všetko to, čo profesionáli v oblasti eSports milovali na modeloch G100s a G303 a spája to v myši, o ktorej sme presvedčení, že bude zodpovedať ich štandardom.“

O presnosť sa stará špičkový senzor PMW3366, ktorý nájdete napríklad v modeli G900 (pripravujeme recenziu). Na rozdiel od G900 bude tento model výlučne drôtový. Senzor dosahuje rozlíšenie od 200 až po 12.000 DPI. V súčasnosti ide pravdepodobne o najlepší senzor na trhu, štandardne si neporadí len so skleneným povrchom.

Upravený je systém odpruženia tlačidiel pomocou kovovej pružiny. Ten zvyšuje konzistentnosť stlačenia ľavého a pravého tlačidla myši a zároveň znižuje silu potrebnú na kliknutie. Výrobca ani pri tomto modeli nezabudol na internú pamäť, kde je možné ukladať herné profily.

Odporúčaná maloobchodnú cena by mala byť 79,99 €, myš bude dostupná už v septembri.

 

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
Logitech
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist